Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes online webáruházból...

Scream85 kérdése:

Érdemes online webáruházból gyümölcsfa csemetét rendelni vagy inkább személyesen jobb ilyet intézni?

Figyelt kérdés

Aki esetleg rendelt már netről, neki mik a pozitív/negatív tapasztalatok?

- Azt kapta amit várt? Esetleg volt valami gond a szállítással (pl.sérült a csemete),nem azt küldték amit rendelt, stb?

- Anyagilag megéri? Olcsóbb így beszerezni mint személyesen?

- Melyik oldalról rendelt? Melyiket ajánlja?


2016. ápr. 6. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én rendeltem a Starkl-tól és a Sieberz-től is. A Starkl többször összekeverte a rendelést elcserélte a növényeket. A Sieberz eddig nekem jól teljesített minden gyümölcsfa megeredt, ajánlani tudom.

Ilyenkor már szabadgyökerű gyümölcsfákat nem nagyon lehet rendelni, a melegebb idő miatt megeredése kétséges. Konténerest viszont egész évben lehet ültetni, de azok drágábbak.

2016. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Webáruházban is ugyanazt adják, mint a legközelebbi faiskolában, csak sokkal drágábban. A csomagküldők is ugyanúgy megvásárolják az árujukat. Plusz rájön a postaköltség.
2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azon az állásponton vagyok, hogy inkább szidom saját hülyeségemet vagy figyelmetlenségemet, mint másét. Úgyhogy én szemügyre veszem élőben azt, amit megvásárolok.
2016. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én többszöris rendeltem már, a tuja.hu-ról, és most tervezek a Megyeri Szabolcstól venni. Nemcsak fákat, cserjéket, virágokat, mindenfélét. A tuja.hu-ról gyönyörű csemetéket kaptam, nemcsak egy gyökerws "botot", amit a barkácsáruházakban árulnak, profin be volt csomagolva, nem sérült semmi, minden megéledt. Személyesen se választahattam volna szebbeket. Mivel nekünk kicsi az autónk,ekkora növényeket nem is tudnának hazaszállítása, és nincs is a közelben normális kertészet, ezért nekünk megérte.
2016. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A Megyeri kb háromszoros áron adja a növényeket, mint az olcsóbb kisker kertészetek.
2016. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindent. Körül kell nézni. Én most évelőágyásokat akarok csinálni. Plusz nem mindenhol vannak kisebb kertészetek, amik olcsók. Errefelé drágábbak még nála is.( amiket ismerek)
2016. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ismerek nagykereket, ahol az átlagos ár alatt tudok vásárolni.

A Megyeri árának kb harmadáért.

2016. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feléért.
2016. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Csodakertésznél rendeltem ritka tájfajtákat, futár hozta, nincs vele semmi gond. Alaposan becsomagolva, szépen koronára metszve, meg vagyok elégedve velük.

[link]

2016. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a Vaterán rendeltem 24 db. gyümölcsfát, a Gera Faiskolától, Lepsény mellöl, (a vaterás nick most nem jut eszembe, de ha kell megkeresem)nem volt drága, mind megeredt, gyönyörűek, egészségesek, formásak, nagyon elégedett vagyok.

Igaz, személyesen vettem át az Örs vezér téren, ha nem lett volna megfelelő, nem veszem át.

2016. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!