Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a baja a nyuszifülemnek? Kép.

Mi a baja a nyuszifülemnek? Kép.

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy a macska pisilné ki, mert túl szabályos.

Tavaly is pont így ment tönkre, csak nem ennyire korán.

[link]


2016. ápr. 11. 12:56
 1/4 hell-ikon ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, mintha azon a területen szennyezett lenne a talaj. Nem öntöttetek ki oda valamit, vagy oda ahonnan a növény talaja származik? Fagyálló, gázolaj, maradék gyomírtó, ilyesmi? Mert ezek évekre tehetik tönkre a talajt.


Esetleg még éretlen szerves trágya (nem a macska pisire gondolok, mert 1 cicus nem hinném, hogy kipisilné) vagy túl sok szervetlen trágya, amit még el tudnék képzelni.

2016. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem nyuszifül, hanem molyhos madárhúr: Cerastium tomentosum. A talajjal lesz probléma, ahogy az 1-es válaszoló mondta.
2016. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sose öntöttünk ki oda semmit, a tőle 30 centire lévő talaj pont ugyanolyan, ezért nem értem. Asszem talajcsere lesz...

Kedves Második!

Szóval ez nem nyuszifül. Nekem is gyanús volt, de az én családom állította, hogy de, de, ez nyuszifül.

Utána gugliztam, tényleg madaram van, nem nyuszim!. :)


Nagyon köszi mindkettőtöknek!

2016. ápr. 12. 08:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Trágya se került oda.
2016. ápr. 12. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!