Kezdőoldal » Otthon » Kert » Muskátlit hol árulnak Pesten?...

Muskátlit hol árulnak Pesten? (Ami szép, de nem túl drága. )

Figyelt kérdés

Álló muskátli érdekelne elsősorban.


Közeli virágboltban túl drága, a tescoban amit láttam túl silány, és sehol nem látok köztest.


Valaki tud jó helyet, ahol van?



2016. máj. 17. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Piacokon nézd meg. Én minden kinti virágot piacon szoktam venni, termelőtől.
2016. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh ez így jól hangzik, de melyik piacon árulnak ilyen jellegű virágot, mint a muskátli...? :) (Egyébként még petúnia is kellene.) Igaz nem sok piacot ismerek, de azokon a helyeken inkább csak olyan mini virágosokat láttam még, ahol inkább vágott virágok vannak. Esetleg tudsz konkrét piacot javasolni?
2016. máj. 18. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fővárosi vagyok, de ott is jártam már olyan piacokon korábban, ahol voltak ilyenek, csak már nem emlékszem a nevükre.

De ha beírod a keresőbe, hogy termelői piac budapest, akkor lehet, hogy találsz a közelben, amit meg tudsz nézni. Esetleg oda is telefonálhatsz a piacfelügyelőségre, ha találsz számot, hogy van-e náluk virág.

Vagy írj ki egy kérdést erről.

2016. máj. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kertészetek. Pl. XI. kerület Kapolcs utca

de biztosan találsz a Te környékeden is.

2016. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!