Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy kínai gyártmányú benzines...

Egy kínai gyártmányú benzines fűkaszáról van szó (Best). Úgy tűnik, egyik pillanatról a másikra romlott el. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még alig használtam. Legutóbb kb. 20 perc üzem után egyszer csak az történt, hogy minél jobban adok rá gázt, annál inkább le akar fulladni. Van valakinek elképzelése, miért történik ez? (üzemanyag nem volt még kifogyva)

2016. máj. 18. 07:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rohadt egyszerű a képlet: ha nem nyilvánvaló, kit kell perelni baj esetén, akkor nincs üzlet. Nyilván az ismeretlen származás garancia arra, hogy nem aggódnak, hogy milliók közül egy is lepereli a gatyájukat, csak mert életveszélyes selejteket adnak pénzért.
2016. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bozont 94 válasza:
90%
nos uraim kinai ide oda nekem 4 évet birt a kemény best márkáju fűkaszám piaci ár 23ezer volt ebbe a 4évbe öszi szezon vadszilva,csipke, nyári szezon 1m50es fű és damilal daráltam mint a fenne lefel eddigi komoly hiba az volt a 2szimeringet ki cseréltem benne meg egy uj henger pakolás kringelitböl és azóta megyen téleny nyáron semi baja most 4év után kellet szöghalytást cseréni benne de eddig 20szorsan visza hozta a árát , és megbizható gép , igen vannak olykor bajai de ha a ember kicsit ért hozzá akk minden megoldható ja és ajálom aki ilyen gépet vesz hogy kalibrálya be a karbulátort meg egy uj gyertyát ngk vegyen bele és utánna megyen mint a vihar
2016. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Bozont"!

Köszi a válaszod, reményt öntött belém! Megtaláltam a hibát, (a gyújtás-mágneseket tartalmazó forgórész tengelye repedt szét (gondolom anyaghiba), esztergáltattam rá egy acélgyűrűt, amivel rendesen összefogtam, most megy mint az álom. A karburátort is be kellett valóban állíltani. Remélem nem lesz több hiba.

2016. aug. 28. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!