Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak egy olyan...

Mit csináljak egy olyan pottyantós wc-vel ami 20éve nincs használva de tele van? Gondolom az elszállítás a beszáradás miatt nem lehetséges.

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
20 év alatt nem bomlott el?
2016. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy nem szét bontani, hanem újra használatba helyezni szeretném.
2016. jún. 7. 07:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, beleszáradt minden, a papírral együtt.
2016. jún. 7. 07:46
 4/11 gomzoli ***** válasza:
72%
Ez most egy amolyan "Dixi" wc (műanyag hordozható kabin), vagy a földbe ásott "classic-style" kerti retyó?
2016. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a bánatba és temesd be. ha kiásod akkor kell még 1 gödör amibe meg elásod.Ha meg szállítani akarod akkor annyi pénzt nem ér az egész.
2016. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gomzoli ***** válasza:
100%

Így, vagy úgy, de nem úszod meg a kubikosmunkát :-)


Sok vízzel, és némi türelemmel elérheted, hogy sár állagúra felpuhuljon a "tartalom", ezután következhet a kimeregetés, a 20 éves motyó valószínűleg teljesen szagtalan és nyugodtan a kerti komposztba önthető.

2016. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hord ki a kert végébe elásod ott már el tud bomlani
2016. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
-kis víz,félkiló élesztő ,azt az egész kiugrik a gödörből .....
2016. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
88%
Szerintem is jobb, ha inkább vájárkodsz. Először fúrsz egy új kakitárnát, utána fogod a régi őrbódét és elvonszolod valahogy az új pokollyuk fölé, végül a régi belyáratot behantolod az új helyről kitermelt anyafölddel. Talicskád gondolom van. Jó munkát, erőt,egészséget!
2016. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is áss egy új gödröt, abba rakj le egymás tetejére 1-2 betongyűrűt. Ami föld abból kijött, azzal temesd be alaposan a korábbit, azt a földet döngöld bele!

A rajta levő felépítményt pedig áthelyezed az új fölé és szinte rögtön kész.


Az újnál hátul ne felejts el készíteni eternit-csővel, akármivel egy akkora ki-bejáratot, hogy a szippantó kocsi csövét odahelyezve, a tisztítás évenként egyszerű legyen!

2016. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!