Kezdőoldal » Otthon » Kert » Husqvarna jó márka, vagy...

Husqvarna jó márka, vagy milyen fűkaszát vegyek?

Figyelt kérdés
250.000ft-s költséghatárig.

2016. júl. 11. 22:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
70%
[link] Ennyiért ezt ajánlom.
2016. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Husqvarna a legnagyobb márka fűkaszában. Tartós és jó gépek voltak azok is, amikkel dolgoztam.
2016. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem akarom megbántani a makita rajongókat, de az igazi pörgös makikák nem mások mint 15-20 éves dolmár konstrukciok, csak felvásárolta,átmatricázta, a makika a dolmárt,és a gépeivel villog


a makika fűkaszák kalap sz@rok, már elnézést a kifejezésért,


á régi dolmárokat DBC elő márka névvel futtatják

PL: DBC 4010

vagyis DOLMAR BRUSH CUTTER (dolmár fűkasza)


akkor neki álltak fejleszteni saját fűkasszát, BBC előjellel PL: BBC 4500

vagyis BLUE BIRD CUTTER (motor fejlesztésre utal)


[link]


nagy, lomha, 25-ös keverékkel kell bele mert különben megsül a perselyezés, tiszta oldsmobil


pár éve kijöttek a 4T motorokkal, de szerintem aszt csak ilyen sznobok, vagy naív kis emberek veszik, mert szerintem 4T motor pont nem fűkaszára való, amit ide oda, le,fel lóbálnak és 3/4 gáz a normál állapot a munka végzéshez.


ugyogy szerintem a makákó maradjon inkább a barkács gépeinél,

mert azok viszont szerintem kú.r.v@ jók :)


gondolom már megvetted a gépet, de ha nem akkor én 250-es keret határral ezek közül vacilálnak


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen Husqvarna 545RX -et vettem, nagyon faxa kis gép, 2 nap alatt letoltam vele az 5000négyzetméter derékig-mellkasig érő gazomat... 1 nap alatt is ment volna, csak botrányosan meleg volt a napon.
2016. aug. 7. 12:05
 15/17 A kérdező kommentje:
Sokan bírálnak, hogy minek vettem ilyen drága gépet, de ha azt vesszük, milyen büntetést kaptam tavaly a parlagfűért, azzal, hogy idén 1* lenyírtam, már visszahozta az árát...
2016. aug. 7. 12:09
 16/17 anonim ***** válasza:

"2 nap alatt letoltam vele az 5000négyzetméter derékig-mellkasig érő gazomat... 1 nap alatt is ment volna, csak botrányosan meleg volt a napon."


ne feledd még bejáratós a masina,eleinte ne nyüstöld mert azt egyik sem szereti,


kell neki úgy 5 tank mire "összekopnak" az alkatrészek addig ha lehet féltankonként állj meg vele egy 15-20 percre, és ne húzd neki nyélgázon.


1:40 be keverd, és ha lehet szintetikus adalékkal.


[link]


első 5 tankig 1:35 legyen a keverési arány,a bejáratás végett

ezeket gondolom tudod, csak gondoltam leírom mert egy ilyen gépet vétek lenne elrontani.


a szöghajtásra figyelj, zsírozd meg kicsit alaposabban mert elég pörgős motor van a kaszában.

2016. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
persze, én se bírtam volna megállás nélkül... azt a sok port, tüsszögést, viszketést... ja mert allergiás vagyok :D
2016. aug. 7. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!