Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vakond elűzésére melyik...

Vakond elűzésére melyik márkájú riasztó, amelyik beválik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 10:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt vélik az egyedüli megoldásnak, hogy az egész részen ahol füvesíteni szeretnél, leteszel egy nagy hálót olyan 10cm mélyen, arra jön a talaj és bele a fű. Én ezt nagyon macerás kivitelezésnek tartom. Még nincs késő:

1. Kuty kapar+vakondot fog+elűzi

2. Bekaparod a lyukat

3. Füvesítel

4. Május végére lesz már fű

5. Élvezed egész nyáron bokaficam nélkül.

2010. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kukacoskodónak fogok tűnni, de ezzel meg az a bajom, hogy 1000négyzetméterről beszélünk. Ahol egyébiránt már van fű. Most ezt újrafüvesíteni több százezer forint lenne. Nem is beszélve a háló áráról, meg a befektetendő munkáról. Valahogy nincs kedvem 1000négyzetmétert felásni. Tudom furcsán hangzik. :)
2010. ápr. 20. 11:07
 13/23 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam hogy szerintem is macerás. Lehet hogy megéri venni próbára 4 olyan Baumaxos elektromosat. Én nem próbáltam, de akit kérdeztem és volt neki hatástalannak minősítette. Viszont lelkimegnyugvásként jó. Olyan érzésed lesz, hogy tettél ellene valamit.
2010. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Ha van cicád akkor a használt macskaalmot tedd a vakondtúrásra. mi is így üldöztük ki a kertből a kis fenevadat :-))
2010. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha a kertben él a macsám nincs alom, mert normálisan, természetesen él... Lényegében az egész kert alom akkor.
2010. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Nálunk a macska szokta megfogni a vakondokokokat:D A kert végébe leteszi és kész. Érdekes:D
2010. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

van macska.

de eddig még csak egy vakondot hozott oda nekünk fej nélkül.

úgy látszik, a whiskas jobban ízlik neki:)

2010. ápr. 26. 09:55
 18/23 anonim válasza:
áss le egy sörös üveget a földbe és ha belefúj a szél elijeszti a fütyülés.Tényleg beválik
2010. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

15:17

nem válik be.

már próbáltam.

a vakond először az üveg 2 méteres körzetébe túrt reggelre még kettőt, mintegy jelezvén, hogy bekaphatom, aztán meg fogta és kilökdöste az üveget.

2010. ápr. 27. 23:00
 20/23 anonim válasza:

nálunk bevált tökéletesen akkor kéne ennek a vakondnak egy agyzsugorítógép ha ilyen okos:D

Lehet csak szeles időben működik ha eljön akkor próbáld.

Jobb ötlet nincs hacsak meg nem mérgezel minden kukacot

2010. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!