Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen teljesítményű láncfűrés...

Milyen teljesítményű láncfűrészt vegyek?

Figyelt kérdés

150000 Ft lenne a nagyságrend amit szánnék rá, a fő feladat téli tüzelő kuglizása, elsősorban keményfa (főleg akác), nagyon változó vastagságban. Mellette telek körüli 40 cm körüli nyárfák döntése, aprítása stb.

Régi gépem kicsi volt, pár éve tönkrement már.



2016. szept. 8. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Husqvarna 435,vagy 445-ös típusát ajánlom,mert fa döntéshez, kuglizáshoz könnyű,de erős gép való.Ez 10-15 évig gép marad a minőségi szintetikus 2T olajjal.A Stihl minőségileg ua.,de kb 10%-kal drágább u.ebben a kategóriában. [link]
2016. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor én ugyanez után érdeklődtem azt mondta a Husqvarna szervizese hogy ilyen célra a 450 e tipusnál kisebbet nem szabad venni. Meg is vettem. Bár látom 15-16 ezerrel drágább mint amennyit szánsz rá.
2016. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. szept. 22. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Husqvarna 450e egy kalap... munkatársam áthozta melóba (oregon )olyan bowli, hogy hajlik a fába, lánca élezhetetlen csak csúszik rajta minden. 30perc után letilt a rendszer túlmelegedés miatt, na mondom anyádat!


A melós Sthil ms251 nem kérdez nem sír mindent véghezvissz 1 óra terhelés után se kérdezz, nyivákol mint a husky azt a Sthil van leszólva....


Szall nem semmiért No.1 a Sthil még fűkaszáknál is!

2017. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!