Kezdőoldal » Otthon » Kert » Florabest FKS 2200 D2 elektrom...

Smil kérdése:

Florabest FKS 2200 D2 elektromos láncfűrész gyors láncfeszítője hogyan működik? (Vagy bármely hasonló. ) Esetleg egy magyar nyelvű kézikönyvet feltölteni lehetne?

Figyelt kérdés
www.sav03.fr/boutique/931/carter-de-protection-pour-tronconneuse-florabest-fks-2200-c2d2e2.jpg
2016. nov. 14. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez azért nem olyan bonyolult, hogy könyv kelljen hozzá. Rá van rajzolva minden.

Először is a piros részt eltekered balra, ezt mutatja a nyitott lakat, így megszűnik a rögzítés.

Utána a pirosat körülvevő feketét tekered jobbra, mint a bal alsó oldalánál lévő nyíl mutatja. Ezzel feszíted a láncot. Feszítés közben próbálgatod a láncot, hogy elég feszes-e már.

Ha kész, akkor a pirosat visszatekered jobbra, a zárt lakat irányába, ezzel rögzíted a feszítőt.

2016. nov. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem bonyolult, de nem húz rajta semmit, esetleg ha leírnád, a belső részét, lehet valami nem stimmel, használtan vettem. Esetleg fotó a láncvédő borítás nélkül, még más típusnál is sokat segítene!
2016. nov. 22. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Vedd le a borítást a tiédről, és nézd meg, feszíti-e valami a lapot. Lehet, hogy ez a pöcök ki van ugorva a helyéből.
2016. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem feszíti, ezért nem is tudom mit kellene keresnem, mert semmi nincs amit a külső műanyag szorítóval meghúzhatnék..

Minek kellene alatta lennie?

Az eladó már közölte, hogy a lap, és a lánc nem eredeti..

2016. nov. 23. 01:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Csinálhattál volna fotót, megnézni.

A lapon kell lenni olyan kerek tányérnak, ami forgatáskor feszíti a láncot (vagyis, közvetlenül a lapot, amin a lánc van).

[link]

Ha teljesen sima a lap, nincs rajta ilyen dolog, csak a két rögzítő csavarnak való hosszú kivágás

[link]

akkor a lap nem ilyen fűrészhez való, hanem hagyományos csavaros feszítőshöz. Vidd vissza, és dugd fel az eladónak, mert jól átvert.

2016. nov. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez a kerék nincs meg, úgy küldték, hogy 3 db alátét van a helyén.

Mi a pontos neve az alakatrésznek?

beszerezhető valahol? Mellékelem, hogy milyen kell bele eredetileg(nem saját fotó).

Köszi a sok segítséget!


[link]

2016. nov. 23. 10:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a Vaterán vettem, postával, így nincs hova vissza vinni!
2016. nov. 23. 10:24
 8/11 A kérdező kommentje:
A lap már eredetileg úgy készül, hogy a feszítő rajta van?
2016. nov. 23. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a feszítő fixen rajta van, így jön ki a gyárból. Azt meg nem mondom, hogy szegecseléssel vagy hogy van rátéve, de úgy emléxem, nem levehető, csak roncsolással.


Egész biztos, hogy lehet ilyen lapot venni szaküzletekben. Vinni kell a fűrészt, hogy minden adatot le tudjanak nézni. Lehet, hogy drágább lesz, mint amennyiért a gépet vetted...


De ha a Vaterán nem úgy vetted, hogy rossz, vagy hogy alkatrésznek, hanem rendes, használható gépként, akkor fenyegesd meg az eladót, szerezzen be ő egy új lapot, vagy utalja az árát, mert így 100 %-osan használhatatlan.

Én is vettem egyszer egy olyan fűrészt, aminek a láncfeszítő műanyag burkolata törött volt, a rönktámasz meg elhajolva. Reklamáltam, erre az eladó küldött bontottban ilyen alkatrészeket.

2016. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !
2016. nov. 23. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!