Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Hecht gépekkel?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen elektromos fűkasza, amit késes kivitelben árulnak. Viszont a márka ismeretlen számomra, ezért félek megvenni.

2017. febr. 3. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha már senki nem válaszol: nekem mindössze annyi tapasztalatom van a márkával, hogy a rokon gyerek (aki telekszomszéd) vett 2-3 éve Hecht motoros kaszát, és elég sokat rángatja, mert nem indul neki. De nem tudom, mennyire ért hozzá, nem-e valami ócska motorolajat tesz a benzinhez. Nekem is kínai kaszáim vannak, de indulnak rendesen.


Ismereteim szerint a Hecht egy cseh márka, amit úgy kell érteni, hogy kínai alkatrészekből Csehországban szerelik össze őket. Egy viszonylag jó kínai minőség, tehát nem a nagyonbóvli. Olyasmi, mint a Fuxtec, ha ismered esetleg.


De az nem lehet véletlen, hogy az elektromos kaszákat nem gyártják késes kivitelben. Egy gyepen még csak el lehet rángatni a madzagot, de a levágott kemény szárak között mindig beakad, és kell hozzá még legalább egyvalaki, aki adagolja a vezetéket. Ugyanúgy, mint az elektromos rotációs kapához.

Ha olcsón akarod megúszni, mert ritkán és kis felülethez kell, akkor vegyél egy elektromos szegélynyírót a gyepszegélyhez, meg egy Demon benzinest a piacon. Tavaly azt 26-ért adták minden felszereléssel együtt, és az már erős, tehát damillal is le tudod vágni az ujjnyi vastag gazt is, sőt le is darálhatod, aztán beforgatod rotával, így nincs gond a megsemmisítéssel.

2017. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hecht 163-asom van, egy tankal 2 órát lehet vágni, eddig kb, 5 órát vágtam vele.

Sthil 2T olajat használok hogy sokáig jó legyen.

Nekem egy kicsit nehezen indul, de nem is vagyok egy erős ember.

Ha akarsz venni ilyet akkor a kisebbet vedd az 52-est.

2017. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ricsi1975 ***** válasza:
Fúrógépükkel már ráfaragtam, 2 órát lehetett használni. Karácsonyra após kapott egy akkus csavarozót abba a fogaskerekek törtek össze. Nem érnek egy rajzolt kecskét se.
2019. márc. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!