Kezdőoldal » Otthon » Kert » Afrikai vagy fokfoldi ibolya...

Afrikai vagy fokfoldi ibolya kiultetese kertbe?

Figyelt kérdés
Nem ertek a viragokhoz sajnos, elindultam novenyeket venni a kertbe es ebbol vettem 5dbot.. aztan utanaolvastam hogy ez ezobanoveny... jon a nyar, jo ido van, kiultethetem?
2017. márc. 28. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tenném.

Könnyen elfagy, másrészt szobai körülmények között is oda kell figyelni az öntözésére.

Pl. a leveleit nem érheti víz, mert megbetegszik.

2017. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiültetni, ablakpárkányra jó lesz, de télen be kell vinni. Elég kényes növény, olvass utána a gondozásának.

Az egynyáriakat áprilisban kezdik árulni, virágboltokban, piacokon nézz körül (a barkácsáruházakban a selejtet árulják drágán). Hagymásokat ősszel kell ültetni.

Ha ennyire kezdő vagy, egynyáriakkal kezdj: petúnia, begonia, stb. Vannak napigényesek és árnyékkedvelők, akinél veszed, megmondja, hogy melyik hova való.

2017. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez 1 cserepes virág,ne keverd a nálunk tavasszal kibúvó ibolyával .Még a gondozása sem olyan egyszerű .
2017. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak lakásba való, világos helyre.

Kiültetheted éppen áprilisban, kibírja, ha nem fagy el, de nem lesz szép.

2017. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!