Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szabad-e április elején...

Szabad-e április elején kitenni a szabadba a muskátlit?

Figyelt kérdés
Átvészelne-e fagypont körüli hajnali hőmérsékletet?

#kert #balkon #kiültetés #muskátli #hidegtűrés #fagypont körüli lehűlés
2017. márc. 30. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap reggelre fagyot mond
2017. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A muskátli mindent kibir!!
2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem és az alsó szomszédomnak 1hete kint vannak. Semmi bajuk nincs. Igaz én első emeleten lakom.
2017. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyéim is kint vannak egy ideje. Ha esetleg komolyabb fagyot mondanak, majd behozom.

0, esetleg -1 fokot így frissen kitéve is kibírnak. Később már -2-t vagy többet is. Olyankor keményre fagynak a levelek, de ha kisüt a nap, kiolvadnak, és ha nem láttad hajnalban, hogy meg voltak fagyva, akkor utólag nem is veszed észre a dolgot.

2017. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek má vagy 3hete kinn vannak, igaz a múltkori mínusz 5 és reggeli hidegek miatt az őszi vörös színében pompázik, de ennek ellenére virágzik, bimbót nevel és nő.
2017. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2017. ápr. 1. 08:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Hááát....A hajnali hidegek után az én kitett muskátlijaim levele színe is lilás-bordós...és még nincs vége a hidegnek..
2017. ápr. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!