Kezdőoldal » Otthon » Kert » Olcsó kerítés ötletek? Szeretn...

Olcsó kerítés ötletek? Szeretném ha a szomszéd nem látna át. Kb.30 méter hosszúságú. Vagy ültessek valami bokrot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Bokor lassan nő, télen nem takar. Oszloptuja kapható 2 méteres magasságban is már, csak az rohadt drága ekkora távon. Nádszövet egy évet kibír és lemállik, a szomszédhoz áthullik majd óbégat érte.


Én ilyesmi zöld árnyékoló izét vettem és húztam végig, ezt is leeszi a nap biztos vagyok benne, de nekem két éve kint van és eddig még jó.


[link]

2017. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is belátásgátló hálót vettem, persze azért némileg át lehet látni rajta. A kerítésnél a tartó rudakat (cölöpöket) meg kellett emelni, ki kell húzni feszítő huzalokat, szóval van vele munka és költség is.
2017. márc. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Drótháló, ha nincs kutya, amelyik átugorhat, akkor elég a 120 cm-es is. Oszlopok lehetnek akácfából (vas drága). Kell még három sorban drót hozzá.

Olcsó és jó, mellé ültethetsz bokrokat, pl. tűztövist (örökzöld) vagy galagonyát, de a fagyal vagy a spiria is jó. Ezt persze nyírni kell, bár télen át lehet kicsit látni, de virágoznak.

2017. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi két éve nádat tettünk föl, egyelőre még messze van a mállástól. Ha így folytatódik, 8-10 évet simán kibír. Akkor pedig olcsósága miatt ez a nyerő. És ez tényleg olyan takarást ad, hogy akár meztelenül is járkálhatsz mögötte.
2017. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!