Kezdőoldal » Otthon » Kert » Üdv. Nem tudom hogy milyen...

Üdv. Nem tudom hogy milyen fűkaszát vegyek kb 100 ezret szánnék rá. Valamilyen tartós gépet szeretnék de azért vágni is lehessen vele legyen benne erő. Meg induljon is jól. Valamilyen márkát pontos típust tudtok, ami bevált olyat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 22:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%

Elsősorban mire szeretnéd használni? Bővebben a következőkre gondolok:

- mekkora területet szeretnél vágni

- milyen gyakran használnád

- milyen magas gazt szeretnél vele vágni

- Mit szeretnél vele vágni ( gazos terület, cserjés, bozontos terület)

2017. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Méteres csalánt is azért levágja nem, ami kb 100ba került.Heti kétszer használnám általában, lehet hogy többször vagy kevesebszer.Lucernát, füvet, zabot vágnék a kecskéimnek. Nem ilyen ezer négyzetméteres területet vágnék egyszerre. Kb heti 2szer 100 négyzetméteres területet vágnék le vagy akkorát se. A válaszokat elöre is köszönöm.
2017. ápr. 16. 09:56
 3/32 anonim ***** válasza:

A fűkasza nagyon apróra vágja össze. Hasonló végterméket fogysz kapni mint a fűnyírónál. Nem tudom, hogy ez nem-e gond állatoknál.


Nekem Sthil FS80-asom van az bőven elég lenne neked is.

Ez is hasonló kategória, és minőségű:

[link]

2017. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én az előzővel ellentétben olyat ajánlanék amihez három ágú kés is jár. Lucernához szerintem jobb mint ami csak damilos. Ajánlanám a Hitachit. Nekem az van vagy tíz éve. Profi gép 40 cm3 felett. És jóval olcsóbb mint a Sthil pl. 80 ért már kapnál megfelelőt ebben a márkánan.
2017. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Husqvarna tuti gép. Mi van hogy 5-6 órán át használjuk folyamatosan. Napi szinten.

Damil viszont nem tuti, nagyon ledarálja. A kés a jó. Azzal kb olyan, mintha rendes kézi kaszád lenne.

2017. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Attól félek hogyha veszek 1 lóerőset az gyönge lessz
2017. ápr. 16. 22:52
 7/32 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Én ezt venném a helyedben. A Hitachit merem ajánlani kiváló gép.
2017. ápr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg mást? Ez a Hitachi tartós, erős gép, könnyen indul?
2017. ápr. 17. 17:27
 10/32 anonim ***** válasza:
Nekem tizen éve megvan könnyen indul eddig csak benzin kellett bele. Ezért merem ajánlani . Mikor vettem ugyan olyan kategóriás gép Sthilbe sokkal drágább volt. Japán gyártmány ők meg jókat szoktak gyártani . Gondoltam jó lesz az nekem. Hát nem is csalódtam benne az biztos.
2017. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!