Kezdőoldal » Otthon » Kert » Üdv. Nem tudom hogy milyen...

Üdv. Nem tudom hogy milyen fűkaszát vegyek kb 100 ezret szánnék rá. Valamilyen tartós gépet szeretnék de azért vágni is lehessen vele legyen benne erő. Meg induljon is jól. Valamilyen márkát pontos típust tudtok, ami bevált olyat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 22:23
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor ami be lett linkelve az jó lenne nem?
2017. ápr. 17. 18:12
 12/32 A kérdező kommentje:
A Husqvarnát vegyem vagy a Hitachi több ami a két linkbe volt?
2017. ápr. 17. 18:18
 13/32 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a gépek paramétereit kell összehasonlítani . Ha megnézed a Hitachi nagyobb teljesítményű. Bozótvágó gép. A Husqvarnához fűvágó kés van. A bozótot nem vinné. A Husqvarna is jó márka a fűrészem olyan. A két gép közül a Hitachi nagyobb és a garancia is három év nem kettő. De döntsd el te , te veszed. Ettől még nézelődhetsz a jó márkák között tovább. A teljesítményt nézd mondjuk vedd alapul az álltalam ajánlott gépet. És hasonlítsd össze más jó márkák hasonló paraméterekkel rendelkező gépeivel az árak szempontjából. Tegyük fel ha ugyanijet találsz Makitában tízezerrel olcsóbban , veheted azt is biztosan jó. Viszont az ilyen gagyikat mint Mtd és társai hanyagold.
2017. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
De akkor kb egy hány lóerőset vegyek 1,5??
2017. ápr. 17. 19:40
 15/32 anonim ***** válasza:
Igen . El kell olvasni mind mire való. A hobbi kategória a legkisebbek. A farmer a közép kategória. Meg van a profi gép. Hát arra nincs szükséged. Szerintem amit belinkeltem pont neked való.
2017. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Bocs melyiket mert két link van?
2017. ápr. 17. 21:03
 17/32 A kérdező kommentje:
Ja te a Hitachit mondta ugye?
2017. ápr. 17. 21:09
 18/32 anonim ***** válasza:

Ilyen 1 LE körülit eszedbe ne jusson rendszeres használatra venni. Ne tévesszen meg a nagy név, ez inkább csak fűszegélynyíró, egy jobb piacos gép többet ér komolyabb felhasználás esetén, csak nem bírja olyan sokáig. Pár m2-t évente párszor le lehet vágni kis géppel is, de lassan. Aki ilyent ajánl, az még nem próbált rendes nagy géppel dolgozni.

1,6 LE talán már jó valamire, de én a helyedben nem adnám 2 LE alá.

A damil összetöri a lucernát meg füvet, de nem darálja le, mint a fűnyíró. Legalábbis, rendes nagyobb gép esetén.

2017. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 18. 09:55
 20/32 A kérdező kommentje:

És ez milyen gép profi kategória, 3,1 Le

Erről mi a véleményetek? Valakinek van ilyennye vagy legalábbis Hecht gépe?

2017. ápr. 18. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!