Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen gépet ajánlanátok?

Scream85 kérdése:

Milyen gépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Damilos fűkaszát szeretnék venni egy kb.600m2-es terület évente 3-4szer való kaszálásához.

Milyen kisebb márkát ajánlanátok, ami viszonylag erős, megbízható.

Max. 40-45 ezerig.

Ha arra amire használnám kibírna legalább 4 évet már elégedett lennék :)


2017. ápr. 25. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

40-ért szart kapsz csak.

Kb. 100-nál kezdődnek a fűkaszák.

2017. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fuxtec
2017. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, neked a Fuxtec tökéletes lesz.
2017. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Demon

[link]


Erman

[link]



Nekem Erman gépem van. Bárki bármit mondhat a kínai gépekről, én 28.000-ért vettem, bő 1,5 éve ezzel dolgozok. Van közel 3000 nm fű amit csillagkoronggal kaszálok + a széleket damillal. Ezen felül bozótot irtok vele.

Eddig cserélt alkatrészek: a gyári damilos fej nagyon hamar eltört, de a Stihl feje rámegy, használtan 4000ért vettem egyet tele damillal, kiváló. Egy 3 ágú csillag korongot már kidobtam, mert nincs értelme tovább köszörülni annyira szétment, meg a másodiknak is szerintem az utolsó élezése. Most vettem rá egy 18 ágú csillagot is, az talán kevésbé kopik majd. (5-6cm törzsű bokrok hamar kicsorbítják a 3 ágú csillagot.)

Van egy láncos fejem is rá, azt eddig nem mertem felrakni, mert biztos megeszi a szöghajtást, de idén felrakom rá.

Ennyi, másnak baja még nem volt, és az átár már ledolgozta nálam. Minden tankolásnál tankolok én is ilyenkor a gép is és a gazdája is ki tudja fújni magát. Mást nem kap.



Szerintem egy ilyen gép bőven elég annak, aki csak a saját telkén vagdos. Ha már munka miatt veszi, vagy állatoknak vág vele, akkor meggondolandó, hisz lehet, hogy bedöglik, vagy kell egy spécvi alkatrész, amire nem várhat az ember hetekig. De ha csak saját magának, akkor bőven megéri megvenni, használni, aztán ha kilehelte a lelkét venni egy másikat.



Ha elfogadsz egy tanácsot egy valamit feltétlenül nézz meg ha ilyen olcsóbb kaszát veszel: Mindenképp kétvállas vállpántot adjanak hozzá. Az egyvállas semmire nem jó, max. kutyát sétáltatni.

2017. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!