Kezdőoldal » Otthon » Kert » Straus vagy Garden field?

Straus vagy Garden field?

Figyelt kérdés

Tudom hogy retek mindkettő, stb...

A vegyek Stihl, Husqvarna-t stb... HSZ-ek ből nem kérek.

Sajnos jelenleg csak erre a kettőre futja, és a kevésbé rosszat szeretném megvenni.


2017. jún. 4. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább Garden field, mert a Straus tényleg sz*r.Bár ez csak az én véleményem.
2017. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vettem két hasonlót. A javíttatás és alkatrész költségeiből kijött volna egy Husqvarna.
2017. jún. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik se kevésbé rossz, mint a másik. Inkább egyik rosszabb, mint a másik. Vagy egyforma rosszak, szerintem csak a műanyag részek színezése és a matrica különbözteti meg őket.

Egy ilyenre se tudnál beruházni? Ez mégiscsak tovább bírná valamivel.

[link]

Piacon még olcsóbb 1-2 ezressel.

2017. jún. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit a 3,válaszoló linkelt az egy árnyalattal jobb,mint amit te választottál és 6-7 000 a külömbség,de azért ez is lutri.Én is inkább ezt venném.
2017. jún. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig pont erről hallottam sok rosszat, ezért került képbe ez a kettő :D

Igazából nekem csak erre meg a következő nyárra kell, addigra összejön a pénz egy Husqvarna-ra.

2017. jún. 5. 12:01
 6/6 Valaszado88 válasza:

Minden azon múlik, mire, mennyit kell. Barkács célra, szakaszos használatra jó. Ha valami az elejétől sz.r, ki kell cserélteni.

Strausból csak elektromos gépet szabad venni, benzinest nem.

2017. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!