Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kapálógépet szeretnék venni,...

SimonM kérdése:

Kapálógépet szeretnék venni, amit fűnyíróvá is át tudok alakítani. Van valakinek tapasztalata milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem a lególcsóbb gagyira gondolok, de nem is a legdrágábbra...
2017. júl. 2. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami Briggs vagy Honda motorosat szerintem. Persze maga a szerkezet is jó legyen ezért pl ilyen Mtdket kerülj.
2017. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Rotalux rotátor hajtóművet is kerüld! Nekem másfél(!)év használat után szétrobbant benne a bronzkerék annak ellenére,hogy egy év után hajtómű olajat cseréltem,és nem nagy,kb 450 m2-s kis kert van a ház mögött,azt művelgettem(volna)
2017. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

De nem ajánlom ezt a megoldást.

Nem sokkal jösz ki olcsóbban, mind ha vennél külön kapálógépet, és egy fűnyírót.

Az ilyen gépen a motor nagyon magasra kerül. Ezért nagyon körülményes, fárasztó vele úgy a fűnyírás.

2017. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!