Kezdőoldal » Otthon » Kert » A régi szomszéd ellopta a...

A régi szomszéd ellopta a kerítést. Az új szomszédnak illendő lenne hozzájárulni egy új kerítéshez?

Figyelt kérdés
A mi részünk a kerítés. Drótkerítés volt, a szomszéd ellopta, megint újra lett csinálva, a szomszéd azt is elvitte, bebetonozta magának. Nem tudom annak idején apósom, mit tett az ügy érdekében, akkor még én nem laktam ott és már szegény nem is él, hogy megkérdezzem, de minden esetre kerítés nélkül vagyunk most párommal. Jöttek új szomszédok, tőlünk kérdezték, hogy miért nincs kerítés, mi elmondtuk, aztán nem foglalkoztak vele. Így van már évek óta. Csak minket már nagyon zavar, kutyát is szeretnénk. Meg lehet őket kérni, hogy adjanak bele anyagilag egy új kerítésbe?

2017. júl. 5. 15:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A kerítést nektek kell felállítani, a szomszédnak semmi köze hozzá.


Emellett meg remélhetöleg te sem gondolod komolyan, hogy az ÚJ szomszéd fizet bele azért, mert a RÉGI ellopta a drótot.

2017. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Lol.
2017. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a régi szomszéd az apósod arany Rolexét lopta volna el, azt sem fizettetheted ki az új szomszéddal.

Akkoriban kellett volna feljelenteni, vagy leverni rajta, de

ez a hajó már elment.:(

2017. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Ja és még annyit:

Az új szomszéd nagyon rendes, hogy évek óta tűri, hogy a TI kerítésetek nincs megcsinálva.

Mi lenne, ha ő akarna kutyát tartani?

2017. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj!

Akkor mindenki a szomszédjával csináltatná a kerítését, mondván, hogy azt az előző ellopta!

Akkor sem lehetne követelésed az új szomszéd felé, ha anno rábizonyították volna a régire a lopást, de ez úgy vélem nem történt meg.

2017. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
Ez a kérdés annyira magyar..
2017. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hányszor csináltasson az ember kerítést, hogy úgy is maradjon? Azért ezt az oldalt nem lehet megérteni, csak szegény szomszédot?
2017. júl. 5. 16:07
 8/24 A kérdező kommentje:
mellesleg nem csak "mondjuk", mert nem hazudok nyilván ha feltettem a kérdést, ők használják azt a betont amibe bele lett lopva a drót... Amúgy nem akarok én rájuk kötelezni semmit, annak ellenére, hogy vicc kategória harmadjára csináltatni ugyanazt a kerítést.
2017. júl. 5. 16:11
 9/24 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem, ha a régi szomszéd ellopta volna apósom Rolexét, majd az új szomszéd örökölte volna meg tőle, ugyanúgy visszakérhetném....
2017. júl. 5. 16:17
 10/24 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"Azért ezt az oldalt nem lehet megérteni, csak szegény szomszédot?"

Igen. Szegény szomszédnak semmi köze a ti vitátokhoz az előző szomszéddal. Ha ellopta a kerítést, akkor fel kellett volna jelenteni és nem másikat csinálni helyette - kétszer.

2017. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!