Kezdőoldal » Otthon » Kert » A régi szomszéd ellopta a...

A régi szomszéd ellopta a kerítést. Az új szomszédnak illendő lenne hozzájárulni egy új kerítéshez?

Figyelt kérdés
A mi részünk a kerítés. Drótkerítés volt, a szomszéd ellopta, megint újra lett csinálva, a szomszéd azt is elvitte, bebetonozta magának. Nem tudom annak idején apósom, mit tett az ügy érdekében, akkor még én nem laktam ott és már szegény nem is él, hogy megkérdezzem, de minden esetre kerítés nélkül vagyunk most párommal. Jöttek új szomszédok, tőlünk kérdezték, hogy miért nincs kerítés, mi elmondtuk, aztán nem foglalkoztak vele. Így van már évek óta. Csak minket már nagyon zavar, kutyát is szeretnénk. Meg lehet őket kérni, hogy adjanak bele anyagilag egy új kerítésbe?

2017. júl. 5. 15:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%
nem, ha ezt is ellopják feljelented vagy a tolvajt építed be kerítésnek
2017. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos veled van a baj, nem a kommentelőkkel.

Igen, ő használja úgymond az ellopott kerítést, de most mégis mit csináljon vele. Ő ezt így vette, nem várhatod el tőle még ha a tiéd is volt, hogy most évek múltán visszaadják. Vagy akár belefizessenek. Ha a te kerítés részed, ne pofátlankodj ilyennel. Nekik a te régi sérelmeidhez semmi közük.

2017. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Még egyszer elmondom, nem mondtam én, hogy rá akarom őket kötelezni bármire is, csak hogy szerintetek meg lehet-e kérdezni normális módon. De amúgy jó, hogy velem van a baj, nem azzal aki lopkod. De ez MO.! Hajrá! ;)
2017. júl. 5. 16:39
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Értsd meg végre, hogy veled csak azért van baj, mert egyáltalán ilyesmi eszedbe tudott jutni és még most sem érted meg, hogy nincs igazad, hanem duzzogsz, hogy nem azt írjuk amit hallani szeretnél.

Maximálisan elítéljük a volt szomszédodat, sajnáljuk szegény apósodat, együttérzünk veled, de ez mit sem változtat azon a tényen, hogy a mostani szomszédodnak ehhez semmi köze és ha ezt akármilyen finoman elővezeted neki, akkor a habitusától függően, vagy kinevet, vagy hülyének néz, vagy letol mint a szaros gatyát, hogy mit akarsz tőle.

De csinálj amit akarsz, nem mi vagyunk a szomszédod, próbálkozz!

2017. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De hisz nem a jelenlegi szomszédaid lopták el értsd meg. xD

A véleményünket pedig gondolom már leszűrted. Mi a helyedben nem kérdeznénk meg. De te azt csinálsz amit akarsz. :)

2017. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha te odaállítanál elém egy ilyen "az én keritésem van a betonba amin jártok, fizessétek ki az újat" dumával, nem tudnálak komolyan venni. Azt gondolnám ez tökhülye.
2017. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

"ők használják azt a betont amibe bele lett lopva a drót... "


A kérdésedtől már eleve előjött a migrénem, de ez a mondat a csúcspont. Te komolyan ennyire hülye vagy vagy csak trollkodsz?

2017. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
20%

Már vége annak,hogy elő irják kinek melyik oldalon kell kerítést csinálni .

Az új rendelkezés szerint az csinál keritést,akinek ez fontos,de annak a saját telkén kell állnia .Ebből adódóan,akár mindkét oldalon is az csinál,akinek ez fontos.

Már az utcán sem kell engedély keritéshez,és nem is kötelező .

2017. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%

Gyakorlatilag azt akarod nekünk bemesélni, hogy egy tekercs kerítésfonatért (ára 8ezerFt) vergődsz itt?

És emiatt nincs évek óta kerítésetek?

Mert arról nem szól a fáma, hogy oszlopostól, betonostól, tokkal-vonóval lopta el a szomszéd, csak a drótról hablatyolsz.

Remélem troll vagy, mert ha nem, akkor nem vagy normális, ...bár ez akkor is így van, ha troll vagy.

2017. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező hiába háborogsz. Ilyen hozzáállással nem vagy külömb a kerítéstolvajnál. Nevetséges feltételezés hogy az új szomszédnak bármi köze lenne az előzőhöz. Inkább csinálnád meg szt a kerítést végre a te dolgod
2017. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!