Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rotakapa kérdések (leírás)?

Rotakapa kérdések (leírás)?

Figyelt kérdés

Ez a rotakapa mennyivel tud menni ha kereket szerelünk rá: Straus 5,5LE benzines rotakapa

Mennyi a benzin olaj keverési aránya( jó az arol 2t olaj?)

Kell rajta váltani? És ha igen akkor hogyan?



2017. júl. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mèg mielött bármit is teszel tisztázni kell egy-kèt dolgot.A rotakapára tehetsz járókereket de ne várjál nagy sebesèget töle max 5-8-km/ora,hiszen ez egy munkagèp.Ha megveszed ne is jusson eszedbe keverèk benzint beleönteni mert ezek már 4-ütemüek tehát sima 95-ös mert különben besülnek a szelepek.Ezek nem váltósak csak egy sima kuplungkar van rajtuk amivel tudod oldani a hajtást.
2017. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld pacsi! :)
2017. júl. 28. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

De ezekre nem is tud utánfutót szerelni, legfeljebb barkácsolni. De elnézve ennek a gépnek a felépítését, mégis hova? Mert nem egy masszív szerkezet.


Utánfutós, kerti traktor használatra amik vannak, régi Honda, Robi stb. használtan 200-tól indulnak.

De azok már mennek 20-25-tel, van 3-4 fokozata+hátramenet és kétüteműek jellemzően.

2017. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik gèpet sem ugy adják ki hogy utánfutót szerelj rá,legalább is a mostaniak közül,azt hogy hogyan kapcsol rá azt meg megoldja ahogy akarja,nem egy nagy kunszt,egy a lènyeg ne terhelje túl a kapcsolodási pontnál mert az aluminuim öntvèny hamar eltörik.1#-es voltam.
2017. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Robi 52 be is csak sima benzin kell?
2017. júl. 28. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Az keverékes, vagyis kétütemű a motorja.

Viszont kocsihoz szerintem gyenge.

Tudom, sokan használták régebben így, de akkor is, jobb egy erősebb, nem terheli meg úgy a motort.

Éppenséggel, Jófogáson, Vaterán, egyéb hirdetési oldalakon tudsz venni kompletten, rotát kocsival, azokat ki is próbálhatod.

Az ilyen keresgéléshez idő és türelem kell, hogy a közeledben találj olcsó és jó állapotú gépet, de szerintem megéri. Én legalábbis így szoktam dolgokat venni.

Ha nem értesz hozzá, akkor vigyél valakit magaddal a vásárláshoz, nehogy olyasmit sózzanak rád, amit azért adnak el, mert már véres a torka.

2017. júl. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A robi 52-nek van gyárilag olyan alja amihez pótkocsit kapcsolhatsz,de mivel röpsulyos a kuplungja ès ha ott a kuplung pofák kopottak igen nehèzkes az elindulás vele..
2017. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!