Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tuskó kiszedésre hatékony és...

Tuskó kiszedésre hatékony és gyors módszer?

Figyelt kérdés
Hogyan távolítsam el almafáknak a tuskóját és a gyökérzetét a földből kb. 40 cm mélységig? Nem néhány fáról van szó, hanem kb. 3000 fáról, jelenleg az az ötletem, hogy úgy vágom ki a fákat, hogy hagyok nekik 1 méteres törzset aztán pedig láncos buldózerrel az elején toló lapáttal kitolom illetve a hidraulikával emelem egyszerre és így kijön, de valakinek esetleg jobb ötlet ettől?

2017. nov. 30. 19:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hmmm.. ha kihúzogatnánk én onnantól szabad kezet adnék, bárki vihetne annyit magának amennyit akar, nem akarok ebből profitot csinálni, mert alapvetően én úgy sem tudnám felhasználni, illetve nekem csak költség lenne elhordani.
2017. dec. 2. 14:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne ilyen gondom, akkor feladnék egy hirdetést a helyi ingyenújságban, meg a Jófogáson, hogy ingyen elvihető, önköltségi áron házhoz is szállítanám. Még mindig jobban járnék, mint eltüzelgetni egy gyökérhegyet. A hamu + föld kupaccal is csinálni kell valamit. Meg a tűzoltóságnak is bejelenthetnek, és ha nincs megkérve az engedély, az jó sok pénz.
2017. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!