Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol érdemes venni benzines...

Hol érdemes venni benzines fűnyírót, és milyet maximum 60-70-ért?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó én ezt vettem online. Futár hozta. De nézz körül hátha máshol olcsóbb. [link]
2018. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy fűgyűjtős legyen.
2018. ápr. 1. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] 3800 at kell pótolni a kerethez
2018. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a márka annyira jó?
2018. ápr. 1. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó ám. Masszív szerkezet jó motorral. Van tán olcsóbb is ebben a márkában de azon nem ilyen motor van.
2018. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Benzines sövényvágót is ilyet vettem. Kiváló. 70 ezer volt sz is. Vokt már 45 körül is más fajta. De ki mer már ócskát venni. A végén többe lenne
2018. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Éppenséggel nem "annyira jó", mert feltehetőleg Kínában gyártják a fűnyírókat is, mint a láncfűrészeiket, de ebből a pénzkeretből kb. a legjobb. A Husqvarna márkája, egy bizonyos szint alá nem adják a színvonalat, még ha nem is lesz Husqvarna minőség.
2018. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Badattitude ***** válasza:
Csatlakozom a Meki ajánlókhoz. Benzinesben nagyon rezeg a léc a piacon az ár/érték arányban. Nem attól igazán jó a gép, hogy egy idényt szépen végig dolgozott. Uram bocsá' : kettőt...Attól igazán jó társ, hogy a megelőző karbantartásokkal jó pár idény telik el, mire ki kell cserélni egy fődarabot, nincs tele nem várt meglepikkel. A Husqvarna anno Partner néven is forgalmazott vasakat. Még nem volt Husqvarna, de minőségében hozta az elvártat a nagy márkához méltóan. Ráadásul, Husqvarna kompatibilis volt mindene. És ez sarkalatos, mivel milyen gépre érdemes áldoznunk ? Aminek kiterjedt, megbízható szervíz / alkatrész háttere van. Nincs " majd 2 hét múlva nézzen be, megrendeljük az alkatrészt "-ezés. Annyi pénzért pedig gyanúsan jó gépek voltak. A Meki is ilyen. Persze, van Hecht és hasonló csettegők 40 000-ért, de ahhoz inkább tegyél még és vegyél gépet ! A barátom kertigép szervízben dolgozik. A Mekiket jobbára csak idény felkészítésre hordják be hozzájuk. 60-70-ért jobb ár/értékű gépet nem igen lelsz benzinesben. Egyszóval : Meki !
2018. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!