Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kinek mi a véleménye az Mtd...

Kinek mi a véleménye az Mtd 790- es fűkaszákról?

Figyelt kérdés

Mennyire bírja a megterhelést, pozitív negatívum valakinek van, az megosztaná velem?


(BOCSI LEHET HOGY NEM JÓ KATEGORIA)



2018. ápr. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] A véleményetek olvasd el.
2018. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérlek meg ne vedd,mert én is kidobtam 3 hónap után 40 ezret.Még a gyártóig is elmentem garancia dolgában,de közölték hobbi gépre nincs garancia .A kínai motor javítása többe kerülne ,mintha új gépet veszel .

Egyébként is egy fűcsomónál már elakad .

2018. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel vittem szakszervizbe,ebből a gépből állt ki a javitásra várók 80 % a .Az üzletben ahol vásároltam,a főnök elmondta miből tevődik össze a gép ára .A rárakodó költségeket összeszámolta.

Mégis 20000 ezerét milyen milyet szeretnék.

A jót meg kell fizetni,mondta végül is .

Bár kidobtam 40000 ezret,pont a duplájáért vettem Maruyamát.

No,itt kezdődnek a fűkaszák.Ez még eredeti Japán.

2018. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valami jó minőségű, 1 lóerővel csak szegélynyírónak mondható. Ebben az árban inkább Al-ko bár attól sem lehet csodát várni. Ezeket a kínai kaszákat nagyon ki kell fogni, van ami évekig hibamentesen megy, de a legtöbb újkorától kezdve problémás.
2018. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az mtd790-es AST motorja nem kínában, hanem mexikóban készül.

A lemezekből préselt főtengely sonka, illetve az ebbe préselt alsó hajtórúd csap szokott kiszakadni. Ez gazdaságtalanul javíthatatlanná teszi a gépet.

Mivel ez egy gyakran előforduló meghibásodás, nem ajánlom ezt a motort. Jobb választás a kínában készülő mtd smart motorja. Ennek nincs jellemző hibája.

2018. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!