Kezdőoldal » Otthon » Kert » Igaz, hogy a paradicsom...

Igaz, hogy a paradicsom palántának jó meleg nyár kell?

Figyelt kérdés
Tehát ilyen 33-34 C fok meleg, és ha hűvös csapadékosak a nyári hónapok nem fog normális termést hozni?
2018. ápr. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Eső kell neki és sok locsolás a 30 fok mellett . De a poloska mindent elrág . Tavaly a hőség elsorvasztotta a termést hiába kapott sok vizet reggel és este.
2018. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát tavaly ezzel nem volt tisztába a mi paradicsomjaink az bizti...ilyen satnya termésünk soha nem volt,pedig locsoltam én kitartóan...mondjuk ilyen utálatos féle poloskából is annyi volt mint még soha,így még azt a kevés satnyát is jól betámadták.
2018. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Kárpát-medencében nem várható olyan hideg nyár a következő száz évben, ami a paradicsom termésátlagát rontaná.

1-2 hetes hűvösebb időszakok előfordulnak, de ezeket simán átvészeli a paradicsom, utána ismét jön a kánikula.

2018. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem az első kettő volt a hasznos, a tavalyi év miatt írtam ezt, satnya lett, poloskás lett, nem érett, szeptemberben indult be, stb. A poloska egyébként mit csinál megcsípi a növényt?
2018. ápr. 24. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A paradicsomnak sok fény kell. Ne árnyékba ültesd, és locsold.
2018. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!