Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel tudnám jobbá tenni?

Mivel tudnám jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Egy kertvárosi házban lakok kis házzal és nagy udvarral, és gondoltam ráférne a felújítás. Szeretném szebbé és hangulatosabbá tenni az udvart, és ehhez várnék ötleteket, hogy ki mivel próbálkozott már és mit ajánlana.


Előre is köszönöm!



2018. máj. 29. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kertitó feldobná biztos. Kicsi csak növényes elég. A nagyobb macerás én tudom
2018. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az olcsóbb megoldás, ha teleülteted virágokkal. Figyelj oda, hogy különböző periódusban nyíló virágokat ültess, hogy mindig virágozzon valami. Esetleg nézhetsz sziklakert ötleteket, vagy virágtartóláda ötleteteket. Gyümölcs, zöldség bár ahhoz már késő van, hogy belekezdj.


A kerti tavakkal az a baj, hogy sok a nyűg mire kialakítod, nem mindenhol mutat jól. A szivattyút üzemeltetni drága. Szerintem kezdj virágokkal.

[link] vagy ennek az oldalnak a YouTube csatornája elég hasznos.

2018. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ötletek kellenek, akkor: [link]
2018. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szép napot kívánok mindenkinek. ^_^
2018. jún. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!