Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha elvetem a teszkóban vett...

Ha elvetem a teszkóban vett tv paprika magjait miért nem kel ki belőle semmi?

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Éretlen magról akarsz palántát?
2018. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak pirosra kell érni. Ott nemigen kapsz olyat ilyenkor. Piacos lecsópaprikák már pirosak vagy van köztük. Az jó.
2018. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a Tescoban is szép paprika,csak még érlelni kell a magját.Nem februárban kell megvenni,márciusban meg ültetni.

Abból semmi sem lesz .

2018. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tv paprika magja már elég fejlett szokott lenni, abból - legalábbis bizonyos %-ból - már ki kellene kelnie a növénynek.

Én már konkrétan zöld színű paprikából szedett magot is sikeresen keltettem. (Ez még régen volt, amikor még nem lehetett kaliforniai magot venni, és kísérletnek szántam, hogy milyen termés lesz belőle.)


Valamit nem jól csináltál a magszedésnél vagy a magvetésnél.

Pl. a kiszedett magot azon nyomban földbe tetted, szárítás nélkül, vagy folyamatos pocsolyát tartottál rajta.

2018. jún. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!