Kezdőoldal » Otthon » Kert » A közkutat elzárhatják, ha...

Ramosz14 kérdése:

A közkutat elzárhatják, ha túl sok vizet engedek belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A medencém elég nagy,amit nem rég vettem és nem tudnám teleengedni vízzel csak a közkút használatával,amely a házunk előtt van.Az lenne a kérdésem tehát,hogy ezt lehet-e nagyobb mennyiségben használni? Mert ha lezárják,akkor sok ember lenne rám dühös.

2018. jún. 24. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Banyek , medencét veszel de a vízellátása nem megoldott ? Fúrt kút nincs a telken ? Elég ha a bevezetett slagot meglátják az önkorm.rendészek vagy lefotózza egy lakó és bejelenti ... A jó pár kanyar vödrözés is gyanús, inkább az ereszre tegyél vízlopót és hordóba gyűjtsd az esővizet .
2018. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A közkutak nem erre lettek kitalálva.

Nem a közkutat zárják le ,hanem neked szabnak ki hatalmas büntetést,szabálytalan vízvételezés cimén.Magyarul,loptad a vizet.

2018. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Csináld éjszaka, 2 óra alatt megvan, ha nem nagy a medence.
2018. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként miért, hol van meghatározva és feltüntetve, hogy ki mennyi vizet használhat belőle?
2018. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Vagy minden nap csak egy kis mennyiségű vizet veszel ki egyszerre.
2018. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Szomszédom arról árasztotta a kertjét .
2018. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

kb 300 ft 1000 liter víz. :) Komoly ember komoly probléma...


UI: Én biztos felvenném és feljelentenélek, mert közösből nem lopunk, sem sokat sem keveset.

2018. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol közkutak vannak,ott az önkormányzat fizet átalányt.

A vízmű senkinek sem adja ingyen a vizet,ahogy más szolgáltatók sem a saját termékeiket.

Ilyen nagy mennyiségű víz kivétel,a köz meglopásának számit.

Tudok olyanokról,ahol a térkamera erre is rá van állítva .

Ha valaki úgy gondolja,hogy a tűzoltóság a tűzcsapokról tűz esetén ingyen veszi a vizet,az nagyot téved .

2018. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora csicska lehet ez a Ramosz14. Vesz 5-10-20-100 e ft ért egy medencét, majd nincs 1-2 kiló kenyér ára megtölteni... Mi lesz a vízforgató áramszálájával, vagy ha kell bele egy kis klór, esetleg melegítenél a vizén? :)


Ez a tipikus esete a hulladékkal tüzelőknek. 150 centis tv, 100-200-300 e ft os okos telefon, a kazánba pedig műanyaghulladékkal tüzel, hiszen spórolni KELLL!!

2018. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk anno szerencsénk volt.

A környéken szinte mindenk közkutat használva építette fel a házát. Kölyök voltam, hát nem foglakoztam vele, napi renszerességgel alaposan locsoltuk vele a kertet is.

Felnőtt fejjel már nem tenném, nem tartom egy korrekt dolognak, de mást azért fel nem jelentenék, nem attól lesz nagy a hímtagom!

Bocsánat a 100% offért, de én tudom, és ebben a szellemben nevelem a gyerekeimet is, hogy mi sem vagyunk hibátlanok.

2018. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!