Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes ezt a fűkaszát megvenn...

Érdemes ezt a fűkaszát megvenni otthoni használatra?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 28. 10:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%
Nem.
2018. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

Soha nem fogom megérteni azokat, akik otthoni használatra fűkaszát vesznek + a szomszédok emlegetni fogják édesanyádat, akárhányszor előszeded.

De te tudod...

2018. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Simán . Nézd meg a hazai beindítás- karbantartás videókat a youtubeon és nem lesz baj . A 95ös benzinbe full szintetikus adalék kell és bírni fogja , 30 perc után pihentesd . A gyertyát tisztítsd meg minden befejezett meló után . Damil helyett hosszabb fémhuzalt tekersz a pótfejbe erősebb meg gyorsabb lesz , a védő burkolatot előtte vedd le .
2018. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem.Ez a márkanév a lehető legrosszabb minden gép közt.Ez a negatív top lista vezetője.

Egy tanács és fogadd meg:Ha kevés a kereted és egy olcsóbb gépet szeretnél,azt a kaszát akkor sem szabad megvenni,aminek a benzin-olaj keverési arányának 1:25 van megadva.Ez azért van ,mert rohadt silány anyagból gyártották.

Ha az olcsó kínaiak közt válogatsz,akkor is legyen annyi az erre szánt keret,hogy valamelyest ezekből is fussa egy valamelyest jobb minőségűre,mert csak szívás-sírás a vége.

Ezeknél már 1:40 az adott keverési arány,de ezek sem vannak túlságosan eleresztve minőségileg,de már használhatóak, de időnként némi bütyköléssel.

Az 5,2 lóerő csak akkor van meg ennél,ha 2 gépet egymásba kötözöl és úgy használod.

Ne vedd meg,ha nyugalmat szeretnél,idegeskedés és káromkodás helyett.

Van itt egy hozzászóló előttem,aki soha nem fogja megérteni,hogy miért vesznek egyesek fűkasát otthonra. Ő lehet hogy átjár a szomszédjához tanácsot és engedélyt kérni ha szeretne otthon valamit csinálni.Ez is fontos a jószomszédi viszonyhoz,ha a szomszéd a falkavezér.

Én is a jó szomszédi viszony híve vagyok,de nem hinném,hogy két hetenkénti fűnyírás motoros kaszával ezt tönkre tenné,mert akkor ott inkább a szomszéddal van a baj.

Én azért használok minőségi fűkaszát,mert fele annyi idő alatt levágom a füvet mint egy elektromos hosszabbítóval bajlódó vagy benzines tologatóssal.Nálad már a benzines is gáz a szomszédok miatt.Vannak fák és növények,árok,tereptárgyak és nagy a terület és ráadásul nem szeretném parkosítani. Ezt nehéz lenne egy sima tologatós motor nélkülivel levágni,amit oda-vissza rángatni kell.,hogy a szomszédaim igényét ebben is maxmálisan kielégítsem.

Van itt ez a kedves 3,hozzászóló is.

Ennek a gépnek a damilfej már alapból kuka,de ha még drótot,acélhuzalt is teszel bele levett burkolat mellett,akkor neked is kinézhet egy kórházi ápolás is előbb-utóbb,mert a letöredező drótvégek pisztolygolyó sebességgel válnak le és ha ez a hegyével csapódik be,akkor téged nem véd meg a hosszú szárú nadrág sem.

Én biztosan nem törném a fejem ezen a gépen.

2018. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy forintot nem szabad adni érte!

Nem a motorjával van a legnagyobb baj, hanem ami körül veszi.

Hol a berántó hullik szét. Hol a karburátor. Vagy az üzemanyagcső porlad el, vagy a szöghajtás és még sorolhatnám tovább...

2018. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd meg. A szomszédról meg annyit akár milyen is bírja már ki még valaki levágjava füvet. A kasza se hangosabb mint egy benzines fűnyíró
2018. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és milyen kaszát ajánlotok 30-40 ezer között?
2018. jún. 28. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#6

"A kasza se hangosabb mint egy benzines fűnyíró"

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :'D

+ nem csak a hangosság a baj, egyszerűen irritálóbb a hangja & sokkal tovább kell vele zörögni

2018. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Tök mindegy mindenkit hagyni kell élni. Kéthetente egy órát csak ki lehet bírni. Nekem is szóvátettek ilyesmit egyszer. Hát kit érdekel. Ő meg este kilenckor még fát fűrészelt. Az nem zavarta. Na most szóltam volna én is hogy tán nem kellene kilenckor a benzines fűrészt bömböltetni? Dehogy szólok
2018. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyen márka néven semmilyen terméket nem vennék meg.

Ilyen áron a tömegtermékek vannak .A műszaki szennyek .

Eladásra készülnek,és nem tartós használatra .

2018. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!