Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes ezt a fűkaszát megvenn...

Érdemes ezt a fűkaszát megvenni otthoni használatra?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 28. 10:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4es miért magadból indulsz ki ? Te biztosan átjárkálsz a szomszédhoz engedélyért meg jópofizni mielőtt tevékenykedsz mert erre vagy kondicionálva vagy alapból szolgalelkűként létezel . A fizikához sem értesz , meg sem közelíti a leváló fém bowdenhuzal a pisztolylövedék sebességét erejét , védőszemüveg hosszú ruha zárt cipő alapból van azon aki használja ésszel . Damilfejet lehet szerezni hosszú több cég készít zsírosabb műanyagból és fémekből . A heti 2 vágást pihentetéssel kibírja . Ipari felhasználásra tökéletlen de kényelmesebb praktikusabb mint egy használhatóbb MTD fűnyíró .
2018. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit takar az otthoni használat.

Ha többszáz m2-t, akkor tényleg nem szabad megvenni.

Ha csak az árokpartot akarod lenyírni a ház előtt, 20 m2, amit a fűnyíró nem bír, arra elég lehet még ez is.

De én a helyedben erre is inkább egy Demon nevűt vennék, csak egy pár ezressel drágább, és nem ennyivel jobb. Persze, ez se 1000 m2-re való, de bőven használhatóbb, mint egy bármilyen nagy márkás 1 LE-s gép.

2018. jún. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

30-40 között volt az enyém is, akksis, Bosch.

Ha jól emlékszem, 36-ért rendeltem, ingyenes házhozszállítással.

Nem tudok keveréket csinálni, ok, biztos nem bonyolult, de nem csináltam még sosem, és pl a benzint sem tudnám beszerezni-hazacipelni, távolsági busszal, vidékre.

Az elektromossal meg nem akartam kínlódni, nagy a telek, csak több hosszabbító használatával lehetne megoldani, macerás.

Van egyébként fűnyíróm, rendes tolós, benzines.

Nem tudom, a kérdező férfi vagy nő, de elárulom, hogy nem szól ám minden a hagyományos fűnyíró mellett! Sőt!

Én nő vagyok, és rohadt nehéz tolni. Nálam nem egyenes a talaj, és több száz nm-ről beszélünk. Óriási erőkifejtés kell a tologatáshoz, pár perc után ömlik rólam a víz, utána izomláz van még a hasamban is.

Ezzel szemben a fűkaszát tartani-mozgatni lényegesen könnyebb.

És valaki már írta, ahol sok mindent kell kerülgetni, vagy ferde/hepehupás a talaj, ott kínszenvedés a hagyományos tolós fűnyíró.


Egyébként az árukereső oldalán vagy egyéb rendelős oldalakon vannak vélemények konkrétan olyanoktól, akik EZT a gépet vették meg, és nem csak találgatnak, meg ilyen bziságokkal jönnek, hogy szomszéd meg hasonlók.

El se olvastam végig azt a kommentet, akkora baromság.

Az én Bosch-om hangja meg sem közelíti a fűnyíróét, de ha meg is közelítené, ki a szrt érdekel? Ne nyírjon füvet az ember? Ne vágjon fát? Gondolom bográcsozni sem divat ilyen helyeken, nehogy már a szomszéd kiteregetett ruhája beszívja a slambuc illatát.

2018. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én már hatodik éve bömböltetek egy ilyen Strauss-t, jó gép. Viszont a körítése valóban vicc, legalábbis ami a berántóját illeti mert kiolvad belül és menet közben hullik darabjaira és úgy feltekeri a laprugót hogy kombinétfogóval kell lehámozni a főtengej csapjáról hogy kicseréld másikra. A szöghajtást pedig azonnal lecseréltem mert éppen volt a piacon ennél sokkal jobb fillérekért és vettem hozzá. Szerencsére találni ehhez kompatibilis jobb minőségű kínai alkatrészeket, pajzsot, damilfejet és vállpántot is ezen kívül csak ugye akkor már annyiba lesz mint egy jobb gép.
2018. júl. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!