Kezdőoldal » Otthon » Kert » 2000 m2 telekre évi 2szeri...

2000 m2 telekre évi 2szeri fűnyírásra elég egy jobbfajta aksis fűkasza?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha évente csak kétszer nyírsz, akkor feltétlenül fűkasza kell. Én nem vennék akkumulátorosat, mert a csupán kétszeri nyírás esetén nagy mennyiséget és sűrű füvet kell vágni. Inkább benzinmotorosat.
2018. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is benzineset vennék és többször vágnék. Járok egy idősebb nénihez füvet vágni, szinte csak szívességből és mindig mondom: Piroska néni, inkább jövök többször és kevesebbért! Gyakorlatilag leiszom pálinkából.

Tehát: benzines és vágd gyakrabban! Akkor csak sétálás.

2018. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Egy aksissal ez egy nap,mert nem bírja egy töltéssel levágni az tuti,de szerintem még hárommal sem az ekkora gazt.Kis fűnél talán megy félórát utána másfél óra töltés.Egy legalább kétlovas benzinessel ez max 3 óra.

Vegyél egy jó minőségű benzinest,mint hogy kínlódsz egy aksissal.Én ezt tenném.Elektromosban a jó is 120e körül van és + töltő + aksi.Ezért már van benzines OleoMac Sparta 440T,vagy olcsó, mókolós kasza a Fuxtec kínai,ami még talán használható minőség.Ha a megbízhatóság fontos ,akkor az elsőt venném minimum.

2018. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Felejtsd el .
2018. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem győztetek meg, nem akarok a benzinnel meg az olajjal bohóckodni, veszek egy jobb fajtát és kész.
2018. okt. 23. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért kérdeztek a véleményünket?
2018. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod,hogy nem akarsz bohóckodni az olajjal.Na akkor az aksissal jön a bohóckodás meg a szívás.Vegyél hozzá a töltőn kívül legalább 3 aksit is,hogy azonnal legyen csere még a lemerülted töltöd.
2018. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!