Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor szokták lenyírni úgy...

Mikor szokták lenyírni úgy általában először a füvet? Április vége?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Esőtől és méretétől függően inkább május ,havi 1 esetben , 4-6 cm füvet nem vágok 2 hetente .
2019. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nálam az a jó hogy a tyúkhúr(libahúr) jön fel először szinte az egész területen,míg el nem kezd esni össze meg száradni,addig nem is vágom le,mert akkor a paré hamarabb jön fel.Így meg megúszok egy pár vágást.Tehát nálam nyugi van míg már más levágta 2-3 alkalommal akár a fűt vagy parét.Viszont én is fogok füvesíteni szóval...
2019. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem pár régebbi képet a kertünkről május 4-én már jól látszik hogy lehetne vágni, de mi nem szoktuk olyan sűrűn, esetleg csak az előkerti részen
2019. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Amikor megnőtt. Ez a körülményektől függ.

Ha rendszeresen (egy-két hetente) nyírod, akkor nem gyomosodik el és egyenletes pázsitod lesz.

2019. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Meton ***** válasza:
10 fok alatt nem nő a fű, meleg kell neki. Ha folyamatosan 10 fok felett van, akkor 2 hét alatt megnő. Áprilisban már egy közepes kutya elveszne a fűben.
2019. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!