Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mindenhol így felmentek a...

Mindenhol így felmentek a vetőmagok árai?

Figyelt kérdés
Voltam reggel a Tesco-ban, többek közt magokat akartam venni. A Green Way magok, amik 49 Ft-ba szoktak kerülni, akcióban meg 39-be, azokért most 99-et kérnek. A Garafarm magok, azt hiszem, 119-be kerülnek, tavaly azokat is feléért adták.
2019. febr. 3. 14:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mire lenne szükséged?
2019. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sok dologra, van egy féloldalas listám.

Nálunk is van Obi, majd szétnézek. De még várok 1-2 hetet, hátha lesz akció. Akár az Obiban, akár a Tescoban, mert az Obiban azért nem szokott olyan nagy választék lenni (legalábbis nálunk), lehet, hogy ott csak alapdolgokat tudok venni. Van még valószínűleg 3-4 hetem veteményezésig.

2019. febr. 12. 07:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát, nem könnyìted meg, hogy az ember segìtsen neked... Nekem meg van egy féloldalas listám, amiből tudnék küldeni. Hatha van némi átfedés a kettő közt. :-)
2019. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm tényleg, nagyon kedves vagy, de a mai postai árak mellett ez nem nagyon érné meg. Elképzelhető, hogy a küldés többe kerülne, mint az a pár csomag mag, aminek a megvételét így meg tudnám spórolni.
2019. febr. 12. 17:29
 15/18 A kérdező kommentje:

A Lidl-ben kell magokat venni, ott az alap magok még most is csak 39-be kerülnek, minden friss volt, amit néztem, és sok is van bennük. Meg némi választék is van, nem csak 1 fajta.

Hátrányuk, hogy a magyar szöveg semmit nem ír a konkrét fajtáról. Az angol szövegből némelyiknél ki lehet hámozni, hogy melyik mire jó.

Az Obiban meg a Coopban kizárólag régi magokat találtam, a Tescoban volt új és régi is, de drágán.

Az Obis Zöldkert cékla 1,8 g, a Garafarm 3 g, a Lidl-ben kapható 4 g, ugyanúgy, mint a ZKI-s. Csak a ZKI-s majdnem 6x annyiba kerül. Ezekkel a Lidl-ben kapható szlovák magokkal eddig csak jó tapasztalatom volt.

2019. febr. 22. 10:28
 16/18 anonim válasza:

Szörnyű, hogy mennyire felmentek az árak, én ma vettem néhány dolgot.

Ugyanaz a fajta Garafarmból 130 Ft, Rédeiből 220, nyilván az olcsóbbat veszem meg, mert a fényévekkel drágább Réde Kertimag sokszor ki sem kel.

Jó kertészkedést! :)

2019. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A Lidl-ben nálunk talán csak el..szták, mert 39-ért adták, most meg az akciós újság szerint 59-ért. :)

Vagy rájöttek, hogy így is olcsóbbak minden versenytársnál...

2019. márc. 2. 06:25
 18/18 anonim válasza:
Én is ma vettem a lidl-ből magokat :) 16 fajtát amiben van egy pár 149Ft-os ha jól emlékszem az árára meg az olcsóbbikból. Kíváncsi leszek, sokan dícsérik ezeket a magokat eddig még ott nem vettem. Nállunk a legolcsóbb az 59Ft ennél olcsóbban nem vettem még
2019. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!