Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szobanövény ültessek...

Milyen szobanövény ültessek egy 27literes cserépbe?

Figyelt kérdés
Amit esetleg nagy korában jó áron el lehet adni
2019. márc. 15. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pálmát.
2019. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, közben elszállt!

27 literes edénybe eleve nagy növényt kell ültetni.

Kis növényt kis cserépbe, nagyot nagyba, mert évekig csak gyökérre fog fejlődni.

2019. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Törzses pálmaliliom (Yucca gigantea)

Szobában tartva csak 2 méter magasra nő, kint a szabadban viszont akár a 8-9 métert is elérheti, így persze a törzse sem vékony, szerintem ezzel lehetne a legjobban kihasználni a cserép méretét, hát bizony 27 liter hatalmas cserép! Bár nem tudom, hogy ez a növény mennyire bírja/tűri a hideget, mert bizony télen a lakásban nem egyszerű ekkora növényt tartani, de más ötletem nincs! :/

2019. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Azert 27 literes cserép annyira nem nagy.

Bármilyen nagyobb virágot.

Vagy több kisebbet rakj egy cserépbe.

2019. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó áron semmilyent nem tudsz eladni. Aki magánszemélytől vásárol nagy növényt, az nagyon olcsón akarja...

Én szoktam árulni ezt-azt, nagy növény esetén gyakran a bolti ár tizedéért is örülni kell, ha elviszi valaki. (A neten árulják drágán is, de nem hinném, hogy sokat eladnak belőlük.)

Olyan ültess, amit szeretnél a szobádban látni, aztán meg majd lesz valami.

Szobában nagy cserépbe eleve nem érdemes kis növényt ültetni, mert könnyen tönkremegy, főleg, ha nem profi a tulajdonos.

2019. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!