Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor kezd el virágozni a...

Syngonium kérdése:

Mikor kezd el virágozni a földieper?

Figyelt kérdés
A kertben lévőre gondolok, tehát kinti körülmények közt, nem lakásban vagy fóliasátorban és egyébben. Kaptam most epreket cserepekben és virágok vannak rajtuk, és így szeretném kitalálni valahogy, hogy eddig hol voltak tartva, mert ha melegebb helyen és emiatt virágzik már, akkor még nem merem kiültetni, hanem egy kb 14 fokos helyiségben tartom, ameddig már tuti, hogy elmúlnak a talajmenti fagyok. Ha viszont a ti kertetekben már virágoznak az eprek és eddig is kint voltak, kint teleltek és semmi bajuk, akkor én is kiültetem hamarosan...

2019. márc. 26. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Április végefelé szokott nálam. Meg nagyon korai, alig vannak megindulva
2019. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint a másik kérdésednél is leírtuk, nem azt kell nézni, hogy a kint lévők mikor virágoznak, hanem hogy a tiédnek milyen igényei vannak.

Ezeket az igényeket nem tudod fedél alatt biztosítani.

A talajmenti fagyok nem fogják bántani. És ahogy amott is leírtam, ha nem is ülteted ki, de legalább így edényestől tartsd kint, mert ha mégis nagy fagy lenne a következő 2 hétben, ameddig akklimatizálódik, akkor egyszerűen visszaviszed éjszakára.

2019. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!