Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik valahogy megoldás egy...

Létezik valahogy megoldás egy kis kert sarkába szánt multifunkciós grill/bogrács/bbc/kemence építésre?

Figyelt kérdés

Társasházi kis kertrész,ezért sajnos nem lehet külön kemence,külön főzőhely,ezért valami okos megoldást keresnék,amivel minden igényt egy helyen tudnék megoldani,akár minimális alakíthatósággal.

Egyenlőre nincs ötletem,hogyan lehetne egy helyen egy zárt kiszigetelt kemence,és egy olyan tűzrakó hely is,amin lehet bográcsozni és grillezni is,esetleg füstölés is megoldható.



Képek,ötletek,youtube videok,bármi jól jönne ami ebben segít.

Köszönöm előre is!


2019. márc. 28. 22:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze az nem gond hogy a kemence tűzrésze és a főző tűzrész külön lenne,csak ezt valahogy egy sarokba kéne elképzelni egybe.
2019. márc. 28. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás egy hagyományos kis faszenes grillkocsi, mint például amilyeneket a Landmann gyárt, vagy hasonlók, és Praktiker, OBI, Media Markt kínálatában is kaphatók!

A bogrács is ugyanilyen egyszerű, bár nem tudom, hogy a többi lakó mennyire díjazná, ha a gyepen tüzet raknál hozzá! :/

2019. márc. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HA nagyon minimál a projekt akkor még ez lehet megoldás


[link]


És a fű se megy ki a tűz miatt.

2019. márc. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.

[link]

2019. márc. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül rájöttem hogy a google a barátom,és végülis megtaláltam ezt:

[link]


Ilyesmi kialakítás lesz a befutó.

2019. márc. 29. 10:05
 7/7 anonim válasza:

ha esetleg még azóta nem sikerült összehozni a projetektet akkor én pellet grillkocsit ajánlanék neked. egyrészt szállítható, ami elég hasznos (akár elrakni télire), másrészt brutál kényelmes.

Én itt vettem: okosgrill.hu

megy vele mindenféle sütés, főzés, füstölés, grill, bbq stb stb

2019. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!