Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A most vásárolt Windows 8...

Kotkat kérdése:

A most vásárolt Windows 8 operációs rendszer mellett nem működik a 2 éve vásárolt XEROX multifunkciós gép, amely tökéletes, s gond nélkül ment az eddigi XP-vel. Mi erre a frappáns megoldás?

Figyelt kérdés
A XEROX Phaser 3100 MPF tip. nyomtató/fax/szkenner sehogy sem akar elindulni, a szoftveres sráccal több órán át már mindent megpróbáltunk, hogy értse egymást a két rendszer, de eddig sikertelenül. Hogyan lehetne mégis elérni , h. a Win8 megértse, h. ezt a nyomtatót kell használnia? Köszönöm, ha valaki ötlettel segít, én továbbítom...
2013. jan. 31. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáltátok ezzel a driver-rel

[link]

2013. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá illesztőprogram. A XEROX telepítője megvan? Azon rajta kell lennie, hogy melyik operációs rendszerrel kompatibilis. Nyílvánvaló, hogy a Windows8-al nem. Ezért sem szabad azonnal a legeslegújabb operációs rendszert használni, Microsoft szoftverei saját magukkal sem kompatibilisek.
2013. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másodiknak: ez sajna így van. az a gond szerintem, a nyomtatóhoz nincs Win8 as driver.. szerintem fölösleges ezt a rendszert használni, hisz a Win7 is elég sokat tud, sőt, szerintem feleslegesen is sokat. Meg kel próbálni Win7 es drivert felrakni, hátha ugy majd reagál. [link] katt az Elfogadom- ra és leszedi a drivert. ez Win7 hez van, win8 hoz nem találtam, szerintem nincs is..
2013. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt "semmivel se kompatibilis" dolgot untam meg évekkel ezelőtt MSOffice-val kapcsolatban, a hieroglifákkal szórakozzanak Redmondban. Töröltem és letöltöttem a LibreOffice-t. Egyáltalán nem bántam meg.
2013. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek az eddigi gyors válaszokat, továbbítom! Az újonnan vásárolt géppel együtt volt egyébként a Win8, így sikerült beszerezni, de persze előre nem tudtuk, h. nincs támogatás a Xerox géppel. S így most már az is lehetséges, hogy a Win7-tel se fog menni???? Jajjj...
2013. jan. 31. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak két éves a Xerox géped, akkor kell, hogy legyen hozzá illesztőprogram Windows7-hez. Típus alapján keress reá a neten.
2013. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BM-Striker ***** válasza:

[link]


Ha van windows 7-es diriver, akkor ez a mődszer működhet.

2013. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer a válaszokat!
2013. ápr. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!