Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl vagy Husqvarna?

Stihl vagy Husqvarna?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet megmondani melyik jobb engem inkább az érdekelne hogy te melyiket vetted és miért? Melyik márka fanatikusa vagy és miért?
2019. ápr. 17. 19:06
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Én fűrészt vettem. Mindkét márka jó. A döntő az ár volt. Ugyan az a kategória olcsóbb volt Husqvarnában. Ezért azt vettem. Fanatikusa nem vagyok. A Stihl is biztosan ugyan olyan jó. Amit vettem bevált.
2019. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából egyiknek sem vagyok a fanatikusa,de a Stihl már rég nem a régi ,csak a márka neve .
2019. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Használtam mind a kettőt. Volt egy Husqvarna fűkasza, egy elég nagy telephelyet tartottam vele rendben. Vagy 6 évig működött hiba nélkül (nem top, majdnem alapgép), aztán elvitték egy másik részlegre kölcsönbe, tönkre is tették :-(

Most egy Stihl van vagy két éve, azzal sincs gond. Szóval ha azért kérded, hogy melyiket vedd akkor majdnem mindegy sztem.

2019. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A melyikre van pénzed
2019. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg jól működik mindkettő ugyanolyan jó, de egy idő után előjönnek kopásból eredő problémák azt a Stihlnél egyszerűbb javítani. Husquarnában olyan cifra megoldások vannak, ami házilagosan nem megoldható. Még egy síma karburátor beállítás sem megy spec szerszám nélkül.
2019. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A stihl re voksolok. Nekem stihl fűrészem van. Én is sokat hezitáltam a két márka között. De ha az alkatrészellátást nézed minden nagyobb városban van olyan üzlet ami forgalmazza. De az igazat megvalva vagy 10 éve megvan és benzinen kívül más nem kell bele. Pedig kapott rendesen. Bármikor előveszem indul frankón. Drágának drága de ha azt nézem hogy a 10 év alatt semmit sem kellett javítani rajta akkor nem is drága. Szerintem a lényeg hogy ha teheted újan vásárold, mert akkor te járatod be és nincs összekókányolva. És ne a leggyengébbet vedd legyen az kasza vagy fűrész. Például: a legolcsóbb gép legyen 70000ft akkor ne azt vedd hanem hárommal jobbat ami 98000ft. Hidd el sokat számít teljesítménybe. Ezek egy normális háznál jó gazdánál örök gépek. Nem kell extracsúcs ipari gép 250000ft ért. Csak ne a legalapabb legyen.
2019. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!