Kezdőoldal » Otthon » Kert » Alsó árkategóriában stihl...

Alsó árkategóriában stihl vagy husqvarna láncfűrészt vegyek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
A kis Stihl-en jobban látszik a "költség hatékony" gyártás. Pl.: légszűrő 8x8 cm-s 5mm vastag szivacs lemez.
2019. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Vehetnél olyat is, bár nekem kínai gépem van (Cross X Tools CGC2200OR), és bármi furcsa, félév állás után is pöcc-röff beindult, nem torpant, nem fulladozott és nem is makacskodott, szóval kellemesen csalódtam benne.

De ha annyira a márkához ragaszkodsz, inkább Husqvarna 135.

2019. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 52ccm Praktikeres crosXtools gépem van és annak ellenére hogy kínai imádom, baromira egyben van és benne van az anyag is. Csak csúnya fekete :-D
2019. nov. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van srácok,a kínai gépekben több a kakaó de ez miatt simán rátok(meg rám) nyomják a kretének a negatívot.Kís márkás gépek közül HQ 135 Mark2 a legjobb érdekes módon mégis a HQ120 és a HQ236 fogy kereskedésekből(mondom,hogy sok a kretén) Stih-nek az Ms 211 nél kezdődik a használható gépe de az már drága.Minden esetre ha tűzifát kell darabolni egy ócska kínai gép sokkal haladósabb ezeknél és kamu,hogy nem lehet összevágni vele a téli tüzelőt én már 9.! éve vágom össze egy még bontatlan szerelésmentes 20 ezer ft-os géppel.Mondjuk jó fogáson 70 ezerért Ms 230 ast szoktak árulni az meg már jobb mint a Mark 2..
2019. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!