Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a tapasztalat a mulcsozó...

Mi a tapasztalat a mulcsozó fűnyíróval?

Figyelt kérdés

Most benzines kaszám van, nem kell utána összegyűjteni a füvet, csak büdös, hangos, meg fárasztó vele nyírni.


Gondoltam veszek egy elektromos fűnyírót, de nem akarnám gyűjtővel használni, meg ne is akarom utána összegerebjézni.


Egy sima fűnyíró gyűjtő nélkül ott hagyja maga után csíkban a füvet?

Mulcsozóval dolgoztatok már? Nincs utána nyom? Megéri?

Tudnátok esetleg ajánlani egyet?


Egyéb tipp, ötlet?



2019. ápr. 18. 09:47
 1/4 anonim válasza:
Ez nem azt jelenti hogy a fű eltűnik a semmibe!Csak apróra nyírja és nem lehet összegereblyézni!De amikor a napon megszárad akkor nagyon csúnyán fog kinézni friss zöld között a száraz fű!Ez akkor jó ha nem a saját udvarodon nyírod hanem egy különálló telken amit nem lát ember naponta vagy ha nem zavar hogy odaszárad közé akkor jó ez is!
2019. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van, es tok jo.

Ha 1-2 hetente nyirod, akkor nem fog latszani, nem.lesz vsunya! Mi szeretjuk.

Ha ritkabban nyirod, es tobbet nyirsz egyszerre, akkor persze latszik, amikor elszarad.

2019. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémhez van mulcsozó kés, de nem használom, mert gyenge tőle.
2019. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Molyolo ***** válasza:
Én mulcsozó késsel használom és oldalra kidobatom a géppel.Nem olyan csúnya de mi nem mászkálunk a fűben csak a kutya.Én erős 190cm3-es benzinest használok nagy terület miatt de jóapám szerette az alko-t 3 év garival adják.Addig is bírta neki de ragaszkodott hogy neki megint az kell.
2019. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!