Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nálunk miért nem lehetséges...

Nálunk miért nem lehetséges az hogy olyan minőségű virágot termesszünk mint a hollandok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező te nagyon naiv vagy és semmit sem értesz az üzlethez.


Mint írtam, évtizedekig voltak virágboltjaim.

De leálltam velük mert erősen lecsökkent a kereslet a virágra és már nem érte meg.

De nyugodtan nyissál egy virágüzletet ha gondolod.

Mindössze néhány milliót kell induláskor beleinvesztálnod.

A vevők elvárják, hogy nagy legyen a választék akkor is, ha csak egy szál szegfűt vesznek majd.

Ha egyáltalán bemegy majd valaki az új boltodba...

Amit nem vesznek meg az tönkre megy és minden este dobálhatod a kukába a drágán megvásárolt virágokat.

Kb egy hónapon belül csődbe mész egy új helyen.

Egyetlen megoldás létezik, hogy bejáratott virágboltot vesz meg az ember valamelyik temetőnél.

Az viszont már rabszolgamunka ami ott van.

Egy régi, jól bejáratott virágbolt viszont 10 milliókba kerül.

2019. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Itt a városban(7500fő) 2 azaz kettő virágbolt van és mint megy nagyon is jól!És ráadásul a szomszéd faluban is van egy(1500fő) Persze én nem azt mondom hogy ha nyitok egyet akkor tutira megélek belőle de nem is azt hogy ez leehetetlen.
2019. máj. 2. 14:35
 13/16 anonim ***** válasza:

7500 fo???

Basszus, egy 20000 fos telepuleshez tartozunk, es mikor bemegyek a "varosba" , azt erzem, egy koszfeszekben vagyok, az isten hata mogott.

Csak hivatalos ugyben megyek, es van, hogy varni kell pl orvosra v hogy vmi kinyisson, es semmit nem lehet csinalni, mert ez egy nagy falu.

7500 fo, ezen lehaltam. Kb mindenki a szomszedod v a rokonod.

Max akkor mukodhet a dolog, ha egy nagy forgalmu fout mellett nyitnad, ahol sokan haladnak at. Megallnak utkozben pihenni, vesznek a mamanak egy kis viragot. Vagy mennek haza a kamionosok, meglepik az asszonyt.

Illetve valoban temeto kozeleben, de ott meg 1000 szazalek, h mindenhol van mar.

2019. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ez egy kis város és mégis az egyik virágoból egy testvérpár él meg a másikból meg egy három fős család!
2019. máj. 2. 19:59
 15/16 anonim ***** válasza:

De akkor még egy már nem biztos, hogy működne, mert biztosan bejáratott vásárlókörük van.

Vagy mondom, ha annyira jó helyen lennél, ahol nagy a forgalom.

2019. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, hogy -több virágbolttal a hátam mögött díjnyertes virágkötőként- semmi értelme sincs itt válaszolgatni.


Gyanítom, hogy a kérdezőnek sem kereskedelmi, sem virágkötői sem kertészeti végzettsége sincsen.

Se üzlete, se hozzáértése, se pénze...stb...stb...

De azért is nyitni akar egy bóótot.

Hajrá!

2019. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!