Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti hogyan csinálnátok?

Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Tetőtéri szobám van. A fát le gipszkartonozzuk és aztán meg elkellene döntenem azt, hogy milyen színű legyen a szobám. Fehér bútorokat veszünk azokból is inkább a modernebbeket.

Mivel nincsenek olyan nagy falfelületeim ezért nem is gondolkodtam abban, hogy az egyik ilyen színű legyen a másik meg olyan. Szóval ez kilőve. A szobám nyugati fekvésű. Olyan színűt szeretnék, hogy pár év múlva ne bánjam meg. Hogy ne legyen ciki, gyerekesebb. Nem nagyon szeretnék se lilát se pinket. Azt olvastam, hogy a nyugati fekvésű szobákhoz jobban illenek a meleg színek. Most amúgy a szoba barackos színben áll. A kicsit sötétebb barnában már gondolkodtam.

Segítség szerű válaszokat várok. Köszönöm, ha tudtok segíteni.



2020. jan. 1. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapéta?
2020. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Festenénk
2020. jan. 1. 00:44
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Húgom és sógorom közös szobája is pont nyugati fekvésű tetőtéri, az övéké fűzöld. 2018 nyarán festettek, és akkor előtte ebben a színben egyeztek meg, és azóta se bánták meg, jó döntés volt!

Ha sötétbarnában már gondolkodtál, de világosabbat akarsz, akkor jó lehet például a bézs, mogyoróbarna, vagy karamellbarna, viszont ezek leginkább olyan régi '80-as vagy '90-es évekbeli hangulatot idéznek, nem tudom, mennyire jön ez be Neked? :/

Persze igazából Neked kell tudni, hogy milyen színben látnád legszívesebben, és ebben még a bútorok sem segítenek, mert a fehér pont az egyik olyan szín, amihez kivétel nélkül minden más szín tökéletesen passzol!

2020. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fehérek lennének a bútorok, fehéret mondanék.

Ha tetszik a barna, én sárgásbarna / nagyon világos barnában gondolkoznék.(Anyám lakásában vannak világos karamella színű szobák, nagyon szeretjük.)

2020. jan. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Tetőtérben csak a lehető legvilágosabb színeket mondanám, mert a sötét színek elnyelik a meleget, a tetőterek meg amúgy is általában a nyári fullasztó melegről híresek. Kivéve persze, ha van klímátok.

Én is a zöldet mondanám, a fehér bútorokkal, narancs, szürke és fekete kiegészítőkkel baromi jól tud kinézni.

Kerestem is neked egy mintát:

[link]

2020. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasztelzöld
2020. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön az 5-ös linkje. Tetőérben lakom, kedvet kaptam ezekre a színekre.
2020. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Amit az #5-ös linkelt, húgomék szobája is ilyesmi árnyalatú, alig alig vehető észre különbség!
2020. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Bocs, de az a zöld irtózatos, főleg ha a falra is tennél egy-két képet.
2020. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
#9-es, ez egyéni ízlés, és csak a Te saját véleményed! Pusztán ajánlás, és a kérdező majd eldönti, hogy Neki mennyire tetszik, vagy hogy egyáltalán mi tetszik Neki!
2020. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!