Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakberendezési ötletek férfiak...

Lakberendezési ötletek férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyedülálló férfi vagyok, most fogok albérletbe menni válás után, és nézelődök a neten, hogy milyen stílusok ma a divatosak, érdekeltek, stb. Jó persze, legyen olyan a lakás, amilyet én szeretnék, amilyen én vagyok, ne pedig trendet kövessek, de mégis, azért csak megnézi az ember, hogy mik vannak, mi az, ami férfias, vagy érett, stb.


Viszont, tele van a net olyan ötletekkel, amik olyan hatást keltenek, mintha minden ilyen lakásban egy sikeres 40-es 50-es férfi lakna, meg túl kirakat az összes. Sötét színek, nagyon hivatalos, minimál, komor, elnyújtott nagy bútorok, stb. Csillagvizsgáló távcső a nappaliban, meg ilyen kreténségek.


De még a magyar publikációk is ezt nyomják, például:

[link]


Vagy ez:

[link]


Tehát tényleg ez a trend, ez a komor érett üzletember?


Ti mit gondoltok, vagy ti mit tartotok férfias lakásnak, mitől lenne az?


Nem azt kérem, hogy mondjátok meg, mit csináljak, csupán ötleteket, véleményeket gyűjtök, amit majd én megemésztek, és meglátom, hogy mi az, ami tetszik, vagy felhasználok.


Köszönöm.



2020. jan. 23. 23:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az első linkkel nincs baj. A fürdő nekem is kicsit komor, de én azt mondanám, hiába egyedülálló férfi lakik egy lakást, azért legyen az hívogató, otthonos egy nő számára is. Abban eltudnám képzelni magam. Egyszerű, modern, letisztult.

Az egyik ex páromnak volt zömében sötétbarna domináns, erősen férfias lakása, én nagyon rosszul éreztem magam benne. Idegen, tőlem távol álló érzés volt az egésznek az atmoszférája.

Ha teljesen új bútorokat akarsz én a helyedben elmennék nagyobb áruházakba és megnézném a kínálatot. Megnézném nekem mi tetszik és összeválogatnám mit hova tudok elképzelni. Szerintem fontos az összkép. Ne legyen az egyik szoba teljesen modern stílusú, a másik meg 60-as évekbeli.

Nem kell mindent egyszerre megvenni, de fontos, hogy minden passzoljon mindenhez színben, stílusban, összhangban. És ha kellemes árnyalatokat passzintasz a saját stílusodban, akkor az lesz a tökéletes eredmény.

2020. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!