Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Új ácsrács vagy új ágy(amihez...

Új ácsrács vagy új ágy(amihez ágyrács is jár)?

Figyelt kérdés
Van egy gázliftes ágyneműtartós ágyam, amiben az ágyrács totál középre lejt U alakban. Na most egy új gázliftes ágyrács 130.000 Ft, és a régi helyére be is kéne szerelni. Ennél kicsit többől már lehet ilyen méretű 180x200 de NEM (vagy csak ilyen kihúzós picike) ágyneműtartós ágykeretet venni, ha jól láttam. Egyszerűen nem tudom eldönteni, mi lenne a jobb megoldás.. Amúgy az ágy többi eleme, a "kaszni" rendben van... Ha új és hasonlóan teljesen ágyneműtartós ágykeretet vennék 180x200-ban ( ekkora a matracom is, kisebb nem jöhet szóba) az azért már drágább mulatság lenne.. Mit tegyek? Már hónapok óta őrlődöm..

2020. máj. 26. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Középen pont, hogy nincs völgy, mert ott nem tud berugózni semmi. Az ágyrácsok meg a 24 centi vastag matrac együtt veszi fel a test súlyát. Illetve nekem 2 darab 90-es matracom van, a kettő közt egy úgynevezet matrac ék is van, ami miatt sincs gödör.
2020. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ez lemaradt, csak hasznosnak jelöltem...

bár új matracot nem tervezek venni, de legközelebb abból is 2 külön darabot fogok, de azért érdekelne, hogy a matrac éket is a möbelixben vetted vagy azt egy másik helyen?

2020. jún. 18. 12:01
 13/17 anonim ***** válasza:

A Jysk-ben vettem

[link]

2020. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi!! azóta is elégedett vagy az ággyal? :)
2020. jún. 21. 17:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze! :D
2020. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hátha még erre felé jársz kedves válaszoló.. :)


Azt hogyan tudom ellenőrizni az ágykeret megvásárlásánál, hogy abba passzol-e a 2db fele szélességű ágyrács? ( vagy úgy egyáltalán bármilyen ágyrács)

2021. febr. 8. 14:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Amennyire nézem ezek az ágyrácsok eléggé egykaptafára készülnek, méretben meg kicsit kisebb mint a matrac. Pl az én ágyrácsaim, ugyan a weboldal szerint 90x200-asak,de valójában 89x196 centisek.
2021. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!