Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Amerikai konyha vagy hagyományos?

Amerikai konyha vagy hagyományos?

Figyelt kérdés

Megosztó téma, hogy ki melyiket kedveli jobban. Divatosabbnak az amerikai konyha van kikiáltva, de melyik a praktikusabb? Te melyiket választanád? Ha két ugyanolyan szép és jól felszerelt konyha közül választhatnál. A hagyományos konyhában is lenne kényelmes tér, tehát nem főzőfülkéről beszélek.


Amerikai konyha: egybenyitott tér a nappalival és étkezővel.

Hagyományos konyha: külön ajtóval vagy tolóajtóval zárható helyiség.



#amerikai konyha #hagyományos konyha
2020. máj. 30. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó kérdés. :D Valószínűleg a szag miatt lehet a hagyományosat választanám, hogy ne legyen mindenhol kajaszag. Viszont az amerikai konyha jobban tetszik. Mármint tetszik az, hogy sokkal nagyobbnak, tágasabbnak tűnik az egész ház ha a konyha-nappali egybe van, meg látványilag jobban tetszik. Persze ez alól vannak kivételek, láttam pár olyan amerikai konyhát, ami pont a tágassága miatt olyan üresnek tűnt. Én ha házépítés alatt állnék (és lenne pénz a pluszokra), vagy valami, akkor szerintem én úgy csinálnám, hogy a konyhával egy helyiségben van egy kisebb étkező asztal, és egy "mini" nappali, szóval mondjuk egy kanapé, fotel és egy dohányzóasztal. De ettől elkülönítve lenne egy rendes ebédlő. És ettől is elkülönítve lenne egy nagy nappali. :D Ez lenne számomra a tökéletes. Mindenesetre a szavazásban a hagyományosra nyomtam, talán azért, mert mindig is olyan helyen laktam, ahol olyan volt, szóval az a megszokott. :D
2020. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

én szinte egész életemben csak amerikai konyhásban laktam eddig és nem is cserélnék

nem a legdrágább szagelszívónk van, mégsics rántott hús sütés után egész nap büdös a házban, max néha rá kell segíteni egy kis szellőztetéssel, de ez simán megéri a tágas tér és a közösségi tér élményéért

2020. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!