Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ideális szoba színek?

Ideális szoba színek?

Figyelt kérdés

Milyen szín passzolna a következő szobákhoz?

-Nappali

-Konyha

-Fürdőszoba

-Hálószoba

-Előazoba

Nektek milyen színű?



2020. aug. 16. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyenek a bútoraid? milyen a stílusod, mit szeretnél elérni?:D
2020. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
inkább ilyen halvány színek tetszenek a hálószobában.
2020. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bútor még nincs épp tervezek :D. színhez alakítom a bútorokat is .
2020. aug. 16. 19:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden halványsárga, de mi nagyon pici lakásban lakunk, szerettük volna, ha a világos szín (fehéret nem akartunk) optikailag nagyobbnak làttatja.
2020. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Foszöld
2020. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Bútoroknak mindenképp fehéret válassz a többi az ízléseden múlik ne feledd a fehérhez minden szín passzol
2020. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk feherek a falak, nekem ez tetszik. Meg azon gondolkodom, hogy egy falat szinesre festunk, az valamilyen elenkebb vagy sotet szin lenne.

A furdoben pedig ilyen halvany vaj szinu a csempe, nehany marokkoi diszcsempevel egy fuggoleges savban.

2020. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha felrakod a fotókat fényben, akkor segítek, mert szeretem látni-és nem jó vaktában dobálózni a dolgokkal, színekkel.
2020. aug. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mekkorák a szobák? Naposak vagy sötétek? Milyen a padló vagy csempe, milyen színűek a nyílászárók? A fehér biztos mindenhez illik, na meg könnyen javítható.
2020. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen passzolna, az nagyon sok dologtól függ. De én pl. imádom a világos barna/bézs, világos szürke színeket.


Nálunk jelenleg kb. minden szoba fehér, amit amúgy nem annyira szeretek, mert szerintem sokkal mutatósabb egy szín világosabb árnyalata, mintsem a fehér. Nálunk a fürdőszobák bordóak, kékek, az egyik halvány rózsaszín. Konyhában pedig félig fehér csempe van, fölötte piros/narancssárgás a fal. De egyébként jelenleg mindenhova inkább bézst vagy szürkét választanék, szerintem azok nagyon szépek. Meg fürdőszobába is valami sötétebb szürkét, barna matt csempét választanék jelenleg.


De ez nagyon attól függ, hogy kinek mi jön be, nincsen olyan, hogy "ideális szoba szín".

2020. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!