Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 15,3 m2-es szoba "kicsinek"...

15,3 m2-es szoba "kicsinek" számít? Hogy ideális berendezni és miktől mellőzni hogy ne tűnjön zsúfoltnak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 18:08
 1/8 anonim válasza:
Bérház, vagy családi? Előbbiben szerintem közepes méretűnek számít, de nem vagyok szakértő.
2016. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vidéki kertes, de ilyen utólag hozzáépítgetett vályoghoz tégla, ez még a régi részhez tartozott és nem tudom milyen funkciója volt
2016. nov. 18. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem kicsi egyáltalán. Konyhának lenne kicsi :) Persze ez ízlés dolga, sőt berendezésé is. S persze funkcióé.

Mivel nem tudjuk, milyen szoba és ki mit akar benne csinálni, tele van-e ablakokkal, ajtókkal vagy mi van, nem lehet segíteni a berendezésben...

2016. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis-közepes kategória. A berendezés nagyban függ a nyílászárók elhelyezkedésétől, méretétől, az ajtó ki-vagy befelé nyílásától. És természetesen a belmagasságtól valamint az ablak tájolásától is.
2016. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VM.111 válasza:
Hogyha nekem lenne egy + olyan szobám, hangfalakkal és dj pultokkal nyomnám tele és egy kis kétszemélyes kanapével ! A nap 24 orájában zenéthallgatok , szoval tölem más válasz nem jöhetne ! Lehet hogy nem ide tartozik, de ha kérdezted, én másra nm nagyon akarnám használni
2016. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi, ha egyszemélyes lakószobáról van szó, de nappalinak is be lehet renezni úgy, hogy tágasnak, levegősnek érezd. Lakószobába elég a ruhásszekrény - ebből lehet viszonylag keskenyet, de magasat, mennyezetig érőt betenni, és a látható oldalára dekorációt, vagy fogasokat tenni -, az íróasztal, fölötte polcokkal, és az ágy, amit lehetőleg kanapénak is lehet használni (háttámlás, vagy mögötte lécre felakasztott párnák pl.), alatta ágyneműtartóval. Be lehet még tenni pl. babzsákokat, ülőpárnákat, kisméretű foteleket, esetleg egy kisebb, üveglapos dohányzóasztalt, de szerintem utóbbi fölösleges.
2016. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ez ilyen kis személyes lakótér íróasztallal, ággyal számítógépasztallal, tv-állvánnyal és szekrénysorral..... tájolásáról annyi tudok mondani, van egy kis iránytűm, ha szembe fordulok az ablakkal akkor áll a mutatója N és S irányba, úgy hogy a mutató színezett vége az S-nél van :D
2016. nov. 18. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít kicsinek, nagyobb mint egy átlagos szoba.


Ha készítesz egy alaprajzot méretekkel, amin bejelölöd az ajtót, ablakot, fűtőtestet akkor szívesen készítek neked tervet hogyan érdemes berendezni.


Egyébként itt egy-két hasonló méretű szoba:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!