Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szereltetnél a WC mellé fali...

Szereltetnél a WC mellé fali piszoárt férfi folyó ügyeidnek méltóságosabb és kényelmesebb elvégzéséhez?

Figyelt kérdés
pl hogy ne kelljen a deszkával foglalkozni vagy hogy ne kelljen egyszerre végezni a 1es és a 2es dolgot.
2020. dec. 26. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
9 Miert, te kakilasnal kilogatod a farkad a wcbol, vagy mi??? :DDD Meg kene tanulni normalisan wc-zni, ez lehet a problema.
2020. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Nálam méltóságosabb leülni, mint állva pesálni. Persze az erdőben mindegy. De otthon, hogy az állva pesálástól ne csattogjon szanaszét a pisi-aeroszol, leülve pisálok.
2020. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Néha előfordul hogy kibuggyan.


Hallottam egy sztorit hogy az asszony a férjét ülve pisilésre utasította hogy ne frocskoljon mindent össze aztán még el is pletykálta hogy a férje ülve pisil állítólag még is verték hegy lehet ekkora papucs.

2020. dec. 27. 12:08
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen hihető sztorinak hangzik, bár az értelmesebb férfiak maguktól is leülnek, hogy ne fröcsköljenek mindent össze. Sajnos nem minden férfi jutott még el erre a fejlettségi szintre
2020. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

A fejlettebb intelligenciával rendelkező férfiak nem pisálnak a wc mellé,

mert eleve a mosdót használják.

2020. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem amikor egy érvelést egy ilyen "hallottam , hogy állítólag lehet" sebtiben kitalált sztorival próbálnak meg helytállóvá tenni...
2020. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"senkit nem ismerek, akinek lenne."


Ha a panelszomszédoknál kimerül az ismeretségi kör, nem is csodálom.

Felénk, szinte mindegyik cs. házban van.

2020. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%

Abszolút feleslegesnek tartom! Le meg fel hajtani a deszkát semmiből nem tart, és a wc csésze elég mély ahhoz, hogy ne fröcsögjön ki a pisi, főleg ha egyből a lyukba célzunk, ezt mindig tapasztaltam, szóval nem látok komoly indokot arra, hogy miért kéne nekünk férfiaknak is ülve pisilnünk a wc-be! És miért nem méltóságos?

Amúgy meg a wc tökre természetes dolog mindenhol, míg a piszoár inkább olyan nyilvános illemhely benyomását kelti (iskolában, munkahelyen, pályaudvaron, stb.), mivel ott megszokott dolog, így itthon nem lenne olyan komfortos a látványa, márpedig az otthon minden része legyen komfortos!

2020. dec. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!