Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea online házhozszállításnál...

Ikea online házhozszállításnál mennyit kell várni? Így covid alatt mennyire lassult be korlátozások miatt?

Figyelt kérdés
Költözés előtt be szeretném rendezni új lakást. Mivel boltok zárva és jön a m2 baromság, szeretnék online rendelni. Tapasztalatok?

2021. ápr. 5. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó, ha komplett lakást akarsz berendezni és nem csak apróságokat, akkor ha nincs készleten valami, akkor heteket is várhatsz. Mi kanapét rendeltünk januárban, azt írta az oldal, h van készleten, utána kiderült, hogy nincs készleten és február végén ért ide.
2021. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 kilós csomagom volt, 3 munkanap alatt ért ide.
2021. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15 kg alatti csomagomat múlthét kedden rendeltem meg és ma érkezett meg, ebben így voltak ünnepnapok.
2021. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Sziasztok! Napokkal ezelőtt rendeltem az Ikeától online először. A nyomonkövetésben még "Rendelésedet az IKEA rögzítette" állapotban van a csomagom. Kártyával fizettem, gondolom csak így lehet. A szállításként, amit valószínűleg a DPD fog végrehajtani, 04.26-át jelölték meg. Ezt a határidőt tartani szokták? Valaki írt már olyat, hogy hamarabb szállítottak, teljesen váratlanul? Vagy az is elképzelhető, hogy 04.26. után jön a csomag? Mire készüljek? Mennyivel előtte szólnak telefonon? Előre is köszi a választ, ha lesz. :)
2021. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont aznap hozták amikorra irták.
2021. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem tarották a szállítás napot, úgyanúgy rögzítve státusz maradt. Aznap felhívtam ügyfélszolgálatot és kiderült, hogy tényleg úton vannak.
2021. ápr. 23. 18:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 2x is rendeltem az elmúlt egy hónapban, és pontosan akkor jött, amikor írták!


Minden hiánytalanul megérkezett, pedig sok bútort rendeltem.

2021. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és nekem sem frissült a nyomkövető, egyik esetben sem.:)
2021. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy 1 héttel későbbi időpontot jeleztek előre, 2 nap múlva meg hív a futár, hogy itt van. Kicsit kaotikus volt az az időszak.
2021. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A választható időpont egy kamu. A rendelésnél megadja, hogy mikorra kérheted leghamarabb (nap). Mostanában rendeltem egy vasárnapi napon, felkínálta a következő csütörtöki és pénteki napot, a pénteket választottam, úgy is készültem. Aztán hétfőn jött meg. (DPD szállította) Szóval bő egy hét volt a kiszállítás, csak azt nem értem, hogy minek megadni választható napokat, ha úgyis figyelmen kívül hagyják.
2021. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!