Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egyedül hogy rakjam össze? Ór...

Egyedül hogy rakjam össze? Órák óta szenvedek. Itt nincs senkim ,se család, se barátok. Fém ágy és a rácsai.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2022. máj. 30. 22:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok , tjeswn idegen városban. Így mégnehezebb segítséget találni. Magyarországon lett volna ki segítsen.
2022. máj. 31. 05:06
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kérj videós segítséget apukádtól. És nyugodtan fordulj a szomszédokhoz, legrosszabb esetben visszautasítanak.
2022. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A két oldalsó deszka összefogatót szedd szét, hogy egyszerre keveseb lyukba kelljen passzítani, ne a teljes oldalát, az úgy túl sok.

A csavarral befogatott rudakat hagyd nagyon lazára. Így próbáld bedugdos i a többit, és fokozatosan egyik végétől. Ahol bedugtad a pálcákat, ott szorícs a csavaros rúdon. Ez egy kis türelem játék egyedül de menni fog.


Egyik fele kész, az gondolom nem gond. Azt told a fal felé, így nem mozog el minden van tartás.


Vagy oldalt szintén szétszeded, és csavaros rudat is. A deszkát a rudak alá fekteted. Belövöd, hogy a lyuk fölött legyen a rúd. A deszkát 45 fokba felfordítod, guggolva térddel támasztod, és kézzel illeszted a pálcákat. Aztán egyik kézzel fordítod a deszkát függőleges felé, másik kézzel illeszted őket, amíg nem áll jól. Ha ok, akkor nekinyomod a térdeddel, a fal támaszt, és csavarozhatid a csavaros pálcákat.

A 2 deszkát a végén fogatod össze.

2022. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sikerült, legalábbis remélem. Majd munka után, ha végeztem más dolgaimmal, folytatom.

Gyenge az idegrendszerem rendetlenségben élni , és a szoba most egy felfordulás lett. Jó lenne ma végezni vele.

Mindjárt elalszok munka alatt ,de tudom ,hogy ez egy egyszeri kín.

10 év óta először dolgozom műszakban és éjszakás héten se aludtam sokat , szereltem ,pakoltam. Nem akarom, hogy a munka rovására menjen ez a lakásrendezés, de szabadidőmben az előző lakást festettem az átadásra. Szerintem az idegeim vannak ki. De ez az utolsó szenvedés, plusz egy fogas tükörrel, ha megjön. Aztán vége.

2022. máj. 31. 08:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Végre egy konkrét választ adó ember! A #13-ra gondolok. A kérdező nem arra colt kíváncsi, hogy kinek mennyi idő alatt sikerült, hanem arra, hogy ő, fogyatékosként, hogyan csináljon meg.

Sok sikert az új ágy miatt!

2022. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Rendes ágyat mar raltam össze, de ilyet nem, ami hullik szét és nem láttam semmi esélyét, hogy megertsem, hogy van ez. Szekrénynek támasztva sikerült összerakni. Legalábbis remélem. Nem mertem hozzányulni még. Időm sincs most.
2022. máj. 31. 14:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Merre vagy?
2022. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már kész.
2022. jún. 2. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!